В Україні набирає обертів афера з участю “євроблях”

0 337

Бажання зекономити на розмитненні обернулося проти власників євроавтівок.

Актуальною сьогодні проблемою розмитнення вживаних машин із Європи почали користуватися шахраї. Соціальні мережі рясніють оголошеннями із пропозиціями зняти з обліку авто за порівняно незначні кошти – від 50 до 100 доларів.

На тему митних афер висловився керівник спільноти «Автоєвросила» Олег Ярошевич, застерігаючи довірливих власників «євроблях». Він повідомив, що торік підробка митних документів також була не рідкістю. Частина таких угод навіть безкарно, за домовленістю, проходила через митницю.

Та тепер такі махінації будуть строго переслідуватися законом. За спробу нелегально розмитнити авто можуть бути покарані не лише брокери, що здійснювали шахрайство, а й власники автівок, які, можливо, були навіть не в курсі протизаконних дій.

Заплативши за послугу зняття авто з обліку підставній компанії, ви отримаєте документи, які, у результаті митного контролю, так чи інакше будуть визнані недійсними. Та гроші вже втрачені.

На додаток, деякі країни не знімають авто з обліку без повторного в’їзду на їх територію та відвідування сервісного центру. До таких країн відноситься, наприклад, Болгарія та Чехія. Отож, видана фірмою шахраєм довідка про зняття з обліку в одній із цих країн просто не може бути дійсною.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь