Hyundai відкликає 82 тисячі електрокарів через ризик загоряння

0 193

Автомобільна компанія Hyundai в черговий раз оголосила відкличну кампанію своїх автомобілів. В цілому відкликанню підлягають 82 тисячі транспортних засобів, більшість з яких – електричні Kona EV.

Hyundai Motor Co замінить акумуляторні батареї приблизно в 82 000 електромобілів по всьому світу через ризик загоряння. Ця проблема в поєднанні з більш раннім відкликанням, ймовірно, обійдеться автовиробникові приблизно в 900 мільйонів доларів США.

Велика частина моделей відноситься до його найбільш продаваного електромобіля Kona EV, який вперше був відкликаний в жовтні для оновлення програмного забезпечення після серії загорань.

Але в січні загорівся один з уже відкликаних автомобілів, і влада Південної Кореї почали розслідування.

Компанія LG Energy Solution, після розгляду заяви до її підрозділу LG Chem Ltd, що проводить батареї, повідомила, що Hyundai Motor неправильно застосувала технологію LG логіки швидкої зарядки в системі управління, і елемент батареї не повинен розглядатися як пряма причина ризику пожежі.

Нове відкликання стосується приблизно 76000 електромобілів Kona, а також деяких моделей Ioniq EV і Elec City.

Hyundai Kona EV
Hyundai Kona EV

За даними міністерства транспорту, було близько 15 випадків пожежі за участю Kona EV-11 в Південній Кореї, два в Канаді і по одному у Фінляндії та Австрії.

У заяві Hyundai кажуть, що із загальної оціночної вартості відкликання в 1 трильйон вон (валюта Кореї) близько 38,9 мільярда вон довелося на перше відкликання.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.