Стала відома ціна на електричну Opel Corsa. Відео

Opel Corsa-e Edition
0 183

29 тисяч євро – таку ціну назвав Opel за Corsa-e Edition – 29 тисяч євро. Розробка нового концепту, відповідно до регламенту міністра енергетики, відповідає критеріям співфінансування електромобілів у рамках Транспортного фонду з низькими викидами.

Opel Corsa-e Edition
Opel Corsa-e Edition

За такі гроші клієнт отримує автомобіль з запасом ходу в 330 км (по циклу WLTP), автоматичним клімат-контролем з дистанційним управлінням, безключовим доступом, мультимедійною системою з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм. Електромобіль може бути укомплектований системами автоматичного екстреного гальмування, виявлення пішоходів, допомогою в утриманні своєї смуги руху.

В Україні, поки що придбати автівку офіційно не вийде. Найближчий дилер знаходиться в Польші.

Там, Opel представив варіанти он-лайн бронювання для клієнтів, зацікавлених у придбанні Corsa-e. Просто завітайте на спеціалізований веб- сайт https://corsa-e.opel.pl, щоб забронювати електричний Opel. Потім, зробивши онлайн-бронювання, обраний уповноважений дилер Opel зв’яжеться із замовником.

Умовою бронювання є сплата депозиту в розмірі 250 євро, який буде повернутий, як у випадку підписання договору про купівлю автомобіля з уповноваженим дилером Opel, так і в разі скасування бронювання.

 


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь