Xiaomi всерйоз працює над першим електромобілем

0 235

Ще в 2013 році Лей Цзюнь двічі відвідав США, щоб зустрітися з генеральним директором Tesla Ілона Маском.

Як повідомляє iFengNews, посилаючись відразу на кілька інформаторів, китайський технологічний гігант Xiaomi планує почати виробництво електромобілів, розглядаючи це як стратегічне рішення.

Джерела додають, що поки проект знаходиться на ранній стадії розробки, тому такі речі, як дизайн, технічні характеристики і так далі, до цих пір не затверджені. За даними джерел, знайомих з цим питанням, проект безпосередньо очолює засновник і генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun). Компанія не стала коментувати ці чутки.

Ще в 2013 році Лей Цзюнь двічі відвідав США, щоб зустрітися з генеральним директором Tesla Ілона Маском (Elon Musk). За минулі роки його цікавість до цієї сфери тільки зміцнилася.

Xiaomi авто

Xiaomi вирішила розширити і без того чималий асортимент продуктів на тлі того, як ринок смартфонів переживає стагнацію, а ринок розумних електромобілів активно росте. Аналітики очікують, що він буде стрімко розвиватися в найближчі роки.

Нагадаємо, Xiaomi завжди пишалася своїм величезним відділом досліджень і розробок, який може проявити себе в цьому масштабному проекті.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.