В кожній сотні автівок Tesla знайшли 176 проблем

0 187

Не так давно Ілон Маск зазначив, що в майбутньому виробництво автомобілів Tesla хочуть збільшувати щорічно на 50%. Експерти ж в черговий раз відзначили, що якість складання моделей марки залишається досить низькою.

Згідно з рейтингом, складеним сервісами JD Power і Consumer Reports, Tesla не змогла зайняти лідируючі позиції по надійності, оскільки контроль якості виробництва продовжує страждати в гонитві за прибутком.

Експерти порахували, скільки несправностей знаходилося в кожній сотні авто, на підставі результатів склавши ТОП. Як виявилося, в кожних 100 примірниках Tesla знаходили 176 проблем, гірше були тільки електрокари від Jaguar, Alfa Romeo і Land Rover.

Tesla Model 3

На першому місці ж виявилися електричні концепти від Lexus, в трійці лідерів відзначили Porsche (86) і Kia (97). У той самий час фахівці JD Power додали, що в 15 штатах вони не змогли отримати дані, оскільки там отримати дозвіл Tesla на це не вдалося.

Схожий рейтинг склав сервіс Consumer Reports, в ньому Tesla зайняла 16 позицію, спустившись за рік відразу на 5 пунктів.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.