Lexus і Twitch створили ідеальний ігровий автомобіль

0 197

Lexus презентував так звану Gamers ‘IS. Це повнорозмірний автомобіль, перетворений в ігровий за допомогою Twitch і за участю 554 000 його користувачів, які проголосували за модифікації та поліпшення, внесені в автомобіль.

Автовиробник також об’єднався з фахівцями із виготовлення з SCPS, щоб побудувати автомобіль. Прототип побудували на основі Lexus IS 350 F Sport.

48 відсотків тих, хто голосував вибрали вінілову плівку Infiltrate для екстер’єру. Понад 55 відсотків користувачів проголосували за так званий стиль інтер’єру Neon Tokyo, в якому присутня наелектризована, вибухова японська естетика поп-арту.

Lexus Twitch

Але найважливішою частиною, очевидно, має бути ігрове обладнання. Центральне місце займає виготовлений на замовлення ігровий ПК з графічним процесором MSI Gaming GeForce + AMD. Його встановили в багажнику автомобіля в елегантному індивідуальному корпусі, що підсвічується програмованими світлодіодами RGB.

Lexus Twitch

Є навіть автоматизовані RGB-лазери, які ще більше підсилюють атмосферу наукової фантастики. Перетворення серійного автомобіля в ігровий зажадало досвіду і роботи не менше 20 експертів з команди SCPS.

Lexus Twitch

Серед них були концептуальні художники, дизайнери, розробники 3D-моделей, інженери-електрики та інженери, виробники металу, майстри і комп’ютерні техніки.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.