Mercedes-AMG A45 S і Toyota Supra влаштували гарячі перегони

0 282

Вам, мабуть, цікаво, який автомобіль виграє це змагання зі швидкості. Однак ви можете також задатися питанням, чи справді покупці Toyota Supra чи Mercedes-AMG A45 S здійснюють перехресний шопінг цих моделей.

Обидва срібні, але крім цього, ми говоримо про дводверний, двомісний спортивний автомобіль із заднім приводом проти чотиридверного, чотиримісного зарядженого хетчбека з повним приводом. Це, м’яко кажучи, абсолютно різні жанри.

Ось у чому річ. Це відео надійшло від Motor в Австралії, де ці два автомобілі дуже конкурентоспроможні. Рівні потужності теж подібні, і Mercedes має невелику перевагу – 416 кінських сил (310 кіловат) проти 382 к.с. (285 кВт) у Supra.

З цієї точки зору, цілком можливо звернути увагу до продуктивності покупця, який обдумує будь-який автомобіль як нову покупку, причому різниця насправді зводиться до трохи більшої практичності в AMG порівняно із спортивним задоволенням від автомобілів у Supra.

Mercedes-AMG A45 S
Mercedes-AMG A45 S

На папері можна було б очікувати, що A45 S матиме перевагу. Відео насправді охоплює всі види тестів і результати дивують. Ми говоримо, що не тому, що одна машина домінує над іншою, а тому, що технологія відіграє роль у результаті.

Toyota Supra Mercedes-AMG A45 S3

Залежно від налаштувань управління запуском, налаштувань тяги, режимів їзди та режимів перемикання передач, перевага змінюється між машинами. Це скоріше свідчить про те, наскільки велику роль відіграє нинішня техніка у сфері продуктивності.

Toyota Supra Mercedes-AMG A45 S
Toyota Supra влаштувала перегони з Mercedes-AMG A45 S

Чи отримає одна машина перевагу протягом усіх перегонів?

Mercedes має енергетичну перевагу з повним приводом, але Supra є досить легким спорткаром, і його контроль запуску є досить ефективним. Хочете зробити будь-які ставки, перш ніж натиснути кнопку відтворення на відео?

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.