Tesla збудує новий завод в виробництва електрокарів

Tesla Model 3
0 500

Американська компанія Tesla, скоріш за все, відкриє виробничу площадку в Індії, оскільки в цьому році планує вийти на місцевий (індійський) ринок.

В офіційному документі, випущеному урядом південного індійського штату Карнатака, повідомляється про те, що автовиробник планує відкрити в штаті завод з виробництва електромобілів. Ця новина з’явилася незабаром після того, як американський бренд об’єднав Tesla Motors India і місцеве підприємство Energy Private Limited з офісом в Карнатака, Бангалор.

Також, твіт головного міністра країни Б.С. Едіураппа припустив, що підприємство Tesla вже незабаром планує почати будівництво своїх виробничих підприємств.

Однак на даний момент, ні сама компанія Tesla, ні офіс міністра штату Карнатака так і не прокоментували цю новину.

Міністр транспорту Індії Нітін Гадкарі повідомив ЗМІ в кінці грудня 2020 року, що Tesla почне продавати свої автомобілі в країні у 2021 році, а потім прийме рішення про можливість складання і виробництва, що називається, на місці.

Електромобілі в Індії продаються досить в невеликих кількостях. Фактично, в 2019 році по країні було продано всього 3 400 електромобілів у порівнянні з 1 700 000 легкових автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння за той самий період.

Спочатку Tesla запропонує седан Model 3 в Індії. Очікується, що ціни на електричний седан початкового рівня стартують з позначки в більш ніж 5,5 мільйона індійських рупій або 76 000 доларів. Це означає, що автомобіль буде недоступний для переважної більшості покупців нових автомобілів.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.