Mercedes тестує найпотужніший автомобіль AMG за всю історію бренду

0 433

Німецька фірма Mercedes навесні має презентувати автомобіль AMG GT 73e PHEV 4-Door Coupe сумарною віддачею 805 кінських сил. Ця машина позиціонується як найпотужніша в історії компанії.

Поки бренд зі Штутгарта готує свій черговий автомобіль, в мережі з’явилися деякі дані про гібридну силову установку. Відомо про наявність під капотом Mercedes AMG 4-Door Coupe чотирилітрового двигуна V8 віддачею 604 кінських сил і електроагрегату на 201 к.с., що в підсумку становить цілих 805 кінських сил.

Компанія зараз тестує даний транспортний засіб, де вже можна помітити що порт для зарядки знаходиться під правою задньою фарою. Поки нічого не повідомляється про об’єм акумулятора GT 73e. Передбачається, що запас ходу буде досягати 50 кілометрів.

Mercedes AMG 4-Door Coupe
Mercedes AMG GT 73e PHEV 4-Door Coupe

Крім того, Mercedes AMG 4-Door Coupe отримає деякі зміни дизайну, які полягають в нововведеннях у задньому і передньому бамперах. Також необхідно відзначити інше оздоблення, колірну лінійку і мультимедійний комплекс.

Компанія зі Штутгарта ще не затвердила дату прем’єри новинки, але очікується, що публіка побачить її вже цієї весни.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь