Стало відомо, чим новий Mercedes-Benz C-Class став ідентичним до S класу

Mercedes-Benz C-Class
0 299

Абсолютно новий Mercedes-Benz C-Class 2022 модельного року наближається до свого дебютного показу 23 лютого. У кількох німецьких оглядачів на YouTube недавно була можливість протестувати автомобіль в образі прототипу.

У відео пропонують детальний погляд на зовнішній і внутрішній дизайн нового C-Class. Розробники внесли деякі значні зміни.

Почнемо з інтер’єру, оскільки це найбільш очевидна відміну від попередньої автівки. Як і S-Class, оновлений C-Class має плаваючу інформаційно-розважальну систему з сенсорним екраном, орієнтовану на портретну орієнтацію. Мультімедійка включає не тільки навігаційну і розважальну систему, але і елементи управління клімат-контролем. Більш того, як і в новому S-Class, вентиляційні отвори розмішені над екраном інформаційно-розважальної системи.

Ще одне ключове оновлення, внесене в салон C-Class 2022 року, – це установка нової плаваючої цифрової панелі приладів, в той час як автомобіль також може комплектуватися новим кермом AMG Line.

Mercedes-Benz C-Class
Mercedes-Benz C-Class

Зовнішній вигляд також нагадує S-Class, а також E-Class, з найбільш очевидними змінами, що стосуються кутових головних і задніх ліхтарів. Один з оглядачів додає, що новий автомобіль на 6 см довший попередньої моделі, а колісна база збільшена на 2,5 см, щоб збільшити простір для ніг пасажирів на задніх сидіннях.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь