Для розробки власного електрокару Apple налагоджує співпрацю з KIA і Hyundai

0 200

Компанія Apple прийняла на роботу Манфреда Харрера, який раніше працював головним інженером по створенню шасі в марці Porsche. Американцям він допоможе розробити їх перший електрокар.

Знайомі з ситуацією інсайдери стверджують, що в кінці минулого року Манфред Харрера звільнився з Porsche, не пояснивши такий вчинок. У мережі здивовані цим, беручи до уваги те, що незадовго перед цим очільник німецького бренду Porsche Олівер Блюм підвищив співробітника на роботі: він став займати посаду відповідального за складання всього сегменту паркетників Cayenne.

Більш того, Харрера називали одним з найталановитіших інженерів корпорації Volkswagen.

Раніше преса повідомила, що виробництвом електромобіля компанії Apple стане займатися за укладеним раніше контрактом південнокорейська фірма KIA на своїй фабриці в американській Джорджії. «Яблуковий» бренд інвестує в це 3,6 мільярда доларів, що допоможе випускати в рік до 100 000 електричних машин.

Манфред Харрера

Відповідна робота почнеться через три роки, як нині передбачається. Азіатський аналітик Мін-Чі Куо заявив, що Apple взаємодіє з Hyundai з питань проектування власного електрокара. Можливо, цю новинку сконструюють на архітектурі E-GMP.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.