Українцям розповіли про переваги використання орендованих авто

0 249

Послуга оренди автомобіля на певний період часу стає чимраз популярнішою в Україні. Адже зручність такого сервісу важко переоцінити. Тимчасова відсутність авто через поломку, подорож, нестача службового транспорту, поїздка до аеропорту чи вокзалу, та ще чимало інших нюансів можуть привести вас до автопрокату.

Серед наших співвітчизників все ще існує стереотип, що оренда автомобіля — дорога та клопітка справа. Та це давно вже перестало бути реальністю. За останні роки процедура оформлення оренди на автомобіль значно спростилася, а умови стали більш вигідними та безпечними для клієнта.

Послуга автопрокату має чимало переваг. Серед основних, експерти порталу Avtosota виокремити наступні:

  • можливість вибору будь-якого авто від економ до преміум-класу, в залежності від ваших потреб;
  • орендуючи машину, вам не треба хвилюватися за її стан, ремонтувати, дбати про страховку, оскільки все це вже передбачено умовами договору;
  • можливість доїхати на орендованій машині до аеропорту чи вокзалу, та не платити за кількаденну парковку, як це було б у випадку з особистим транспортом;
  • опція замовлення додаткових послуг, до прикладу наявність водія.

Щодо умов надання транспортного засобу в оренду, то у більшості українських компаній вони дуже схожі. Про досить лояльні умови та ціни можна дізнатись тут – https://ukr-prokat.com/orenda-avtomobiliv-dlya-yurydychnyh-osib.html Від орендаря вимагається надання основних документів: водійського посвідчення, паспорту та ідентифікаційного коду. Окрім цього існують і певні вікові обмеження. Зазвичай водій, що бере авто в прокат, повинен бути старшим за 21 рік та мати досвід керування автомобілем не менше 2 років.

Якщо орендар задовільняє усі вимоги компанії, що здійснює прокат, між ними укладається договір.

У цьому документі зазвичай прописано перелік умов:

  • вартість послуги оренди та гарантійна сума, яку залишає клієнт;
  • строк, на який автівку беруть у користування;
  • обмеження пробігу в розрахунку на одну добу;
  • обов’язки та права обох сторін, між якими укладено договір, зокрема тут йдеться про умови його розірвання та відшкодування можливих збитків;
  • інші вимоги стосовно користування автівкою, як то заборона передачі третій особі, обмеження у способах використання чи порядок повідомлення про ДТП.

Зважаючи на усе вищесказане, не дивно що коротко- та довгострокова оренда машин за останні кілька років стала трендом в Україні. Адже не зважаючи на деякі ризики, які, між іншим, присутні й у користуванні власним авто, послуга автопрокату все ж має більше плюсів ніж мінусів.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.