Чому небезпечно піднімати щітки склоочисників зимою?

0 184

У морозні дні досвідчені автолюбителі зазвичай піднімають штатні “двірники” у вертикальне положення, щоб останні не примерзли за ніч до лобового скла. Наскільки це необхідно робити? Давайте розбиратися.

Ймовірно, багато знайомих водії вам можуть розповісти кілька історій, як вони самі або їхні знайомі, відриваючи вранці щітки склоочисників від лобового скла, пошкодили їх.

Від різкого ривка, можуть лопнути пластикові деталі та робоча частина, яка безпосередньо контактує зі склом. Тому, підняття “двірників” виглядає цілком логічним.

Проте, не все так безневинно. Адже, відомі випадки, коли поривом вітру або мимовільно, “задубілі” “двірники” з усього розмаху били по склу, пошкоджуючи його. Справа в тому, що в піднятому стані пружини склоочисників знаходяться в натягнутому положенні. Досить тільки доторкнутися і вся конструкція з силою складеться в початкове положення.

скло

Тріщина стане причиною, по якій керувати даними ТЗ буде заборонено. Тому потрібно в терміновому порядку ремонтувати або повністю міняти лобове скло. А як ви робите зі щітками склоочисників взимку? Поділіться корисною інформацією в коментарях.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.