Чому антифризи роблять різного кольору?

0 193

Вибираючи охолоджуючу рідину, водії часто стикаються з різною палітрою відтінків. Це може поставити в глухий кут і посіяти сумнів перед здійсненням покупки.

Антифриз – це рідина, що не замерзає при низьких температурах і використовується для охолодження двигуна внутрішнього згоряння. До її складу можуть входити всі водні розчини неорганічних солей разом з етиленглеколем або пропіленгліколем, плюс пакет присадок.

Завдяки незамерзайці і антикорозійним речовинам, що входять до її складу, система може бути захищена від іржі, а стінки двигуна не відчувають тиску при сильному морозі.

У різні кольори антифриз фарбують для того, щоб промаркувати продукцію попереджувальними знаками.

Ці заходи необхідні для запобігання нещасних випадків. Наприклад, етиленгліколь, що міститься в складі, схожий на вигляд на воду, є отруйним з’єднанням і може бути смертельно небезпечний. Крім цього, різний колір рідин вказує і на різні сорти продукту. До всього іншого, якщо утворюється витік рідини з моторного відсіку, то її легше помітити по певному кольору.

На ринку існує досить широка лінійка антифризів від європейських, японських і німецьких виробників. Важливо пам’ятати, що змішувати різні антифризи вкрай не рекомендується, це може привести до зміни властивостей продукту, що в свою чергу може згубно відобразитися на авто.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.