Mercedes-Benz зняв перше у світі рентгенівське відео краш-тесту

0 27

Mercedes стверджує, що, побачивши зсередини автомобіль, що руйнується, можна отримати глибше уявлення про безпеку і якість.

За минулі роки краш-тести значно покращилися, але інженери Mercedes-Benz сподіваються, що їхні останні інновації допоможуть компанії зробити наступний крок уперед у галузі безпеки транспортних засобів. Автовиробник став першим, хто успішно зняв рентген краш-тесту.

Mercedes заявляє, що працює над цією технологією вже багато років, але записати чіткі зображення краш-тесту виявилося складно. Середній час експозиції стандартного рентгенівського знімка становить близько секунди, і за цей час під час автокатастрофи відбувається багато чого, що призводить до розмитих і непотрібних зображень.

Щоб прискорити процес, Mercedes співпрацював з Інститутом динаміки високих швидкостей Фраунгофера та Інститутом Ернста Маха у Фрайбурзі, і разом вони розробили камеру, здатну знімати до 1000 зображень на секунду. Це дає змогу дослідникам створювати уповільнені рентгенівські відеоролики аварії.

Mercedes-Benz краш

Проривом, що дозволив Mercedes зняти це вражаюче відео, стало використання потужного джерела радіації. Автовиробник заявляє, що його лінійний прискорювач із частотою 1 кГц має енергію фотонів до дев’яти мегаелектронвольт і може випромінювати рентгенівські імпульси тривалістю всього кілька мікросекунд.

Енергія проходить через автомобіль до плоского детектора, розташованого на землі під автомобілем. Він слугує приймачем цифрового зображення, і кожен піксель стає більш-менш сірим залежно від того, скільки випромінювання проходить через транспортний засіб, створюючи зображення, яке може бути використане дослідниками безпеки.

Mercedes-Benz краш

Щоб гарантувати, що ці дослідники не отримають дозу радіації, центр краш-тестів оточений бетонними стінами товщиною 40 сантиметрів і дверима вагою 45 тонн. Однак Mercedes стверджує, що радіація не заважає іншим інструментам аналізу, а це означає, що він може зібрати всю інформацію, яку можна було б отримати під час нерентгенівського краш-тесту під час зйомки цього відео.

На кадрах, які ви бачите тут, автовиробник повідомляє, що проводив краш-тест під час бокового удару. Зображення допомагають візуалізувати внутрішні деформації, що відбуваються всередині транспортного засобу і манекена, які раніше могли не бути помітними.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь