Культові класичні автомобілі: Land Rover Series 1 1948 року

0 175

Land Rover Series 1 – або просто “Ленд Ровер”, як його називали в 1948 році – був першим автомобілем Land Rover, що був випущений, і саме ця модель заклала основи того, що стало однією з найбільш культових марок Великобританії.

Land Rover Series 1 був побічним продуктом Другої світової війни. Він був створений компанією Rover спочатку як проміжний варіант, щоб підтримати виробництво в дуже складний для автовиробників і післявоєнного автомобільного ринку в цілому час.

Крім того, він був натхненний джипами американського виробника військових автомобілів Willys, який сам щойно вперше представив публіці універсальний автомобіль. Однак нові джипи не експортувалися до Великої Британії, а будь-які старі джипи були в поганому стані.

В результаті Land Rover спочатку призначався для сільськогосподарського та промислового використання. Через післявоєнне нормування сталі, Land Rover довелося виготовляти з використанням алюмінієвих кузовних панелей. Цей особливий дизайн продовжував використовуватися в наступних моделях Land Rover, не в останню чергу в культовому Land Rover Defender, який значною мірою базувався на ранніх моделях Land Rover.Land Rover Series 1

Ніхто не знав, чого очікувати, коли Land Rover був представлений на автосалоні в Амстердамі в 1948 році, але публіці він сподобався! Можливо, ненавмисно, Rover створив справжній комерційний хіт, який вийшов за межі фермерів до широкої громадськості – і навіть до королівських осіб!

Сьогодні Land Rover Series 1 є обов’язковим атрибутом для колекціонерів класичних автомобілів та класичних Land Rover, сотні – або навіть тисячі – все ще знаходяться в обігу.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

З цікавого

 1. Хоча Land Rover був запущений в 1948 році, він став маркою тільки у 1978 році.
 2. Через вплив сільського господарства, Land Rover Series 1 мав кермо, розташоване посередині автомобіля. Принаймні, їм не потрібно було турбуватися про виробництво для ринків з правим і лівим кермом.
 3. 100-й серійний автомобіль був представлений королю Георгу VI. Це поклало початок особливим відносинам між Land Rover та Королівською родиною, які тривають вже майже 70 років.

Land Rover Series 1

Технічні характеристики авто

 • Виробництво 1948-51 роки
 • Максимальна швидкість 100 км/год
 • Кількість дверей 2
 • Довжина (мм ) 3350
 • Вага (кг ) 1184
 • Двигун 1.6L I4 1595
 • Крутний момент (Нм) 108
 • 0-100 км – 12-16 с.

Залиште відповідь