Стало відомо, коли переводять годинник у 2024 році: переходимо на літній час

0 32

Цього року Україна перейде на літній час в ніч з 30 на 31 березня о третій годині ночі за київським часом.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 13 травня 1996 року, стрілки годинника будуть переведені на одну годину вперед.

Двічі на рік стрілки годинника переводяться: один раз в останню неділю березня для переходу на літній час і другий раз в останню неділю жовтня для повернення до стандартного часу.

Перехід на літній час спрямований на економію електроенергії та подовження світлового дня, що сприяє підвищенню енергоефективності.

годинник переведення часуНавесні стрілки годинника переводять на одну годину вперед, а восени – назад. Такої практики дотримуються у 60 країнах світу, в тому числі і в Україні.

Незважаючи на широке розповсюдження, практика переведення годинників була пов’язана з негативним впливом на здоров’я людей. Відтак, у Верховній Раді були спроби скасувати цю практику. Однак запропонований законопроект не набрав достатньої кількості голосів для ухвалення.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь