Кредит у криптовалюті: на яких платформах доступний?

0 40

У більш масштабному сенсі криптокредит можна вважати продуктом, аналогічним позикам, які пропонують традиційні фінансові організації. Сьогодні криптокредитування має попит серед інвесторів, оскільки дозволяє швидко отримати гроші для вирішення особистих питань у криптоіндустрії.

Суть такого способу полягає в тому, що позичальники використовують свої криптовалюти, щоб оформити криптозайм під певний відсоток. Але за бажанням ви можете виступити і в ролі кредитора, надавши свої монети іншим користувачам. Як правило, позичальникам потрібні запозичені кошти, щоби реінвестувати їх та примножити свій капітал.

На яких майданчиках можна взяти кредит у криптовалюті?

Усі криптокредитні платформи можна умовно поділити на дві основні категорії:

  1. Централізовані, депозитарні. При такому варіанті заставна сума зберігається у довіреної третьої сторони, наприклад, нею може бути біржа криптовалют. Передбачається, що сервіс може контролювати крипту інвесторів. За розмір відсоткової ставки також відповідає криптобіржа, яка виконує функцію контрагента в ході угод. Купити крипто та взяти кредит під заставу можна на біржах WhiteBIT, Binance, Huobi та ін.
  2. Децентралізовані. Це привабливе рішення для одиночних трейдерів та дрібних інвесторів. Процеси влаштовані за допомогою смарт-контрактів, тому всі дії виконуються автоматично. Як результат – можна відмовитись від участі третьої сторони та працювати безпосередньо з іншими користувачами. Такий формат криптопозик є доступним, наприклад, на платформі Nexo.

криптовалюта

Оформляти криптовалютний кредит рекомендується на майданчиках, які заслуговують на довіру. Відмовтеся від роботи з маловідомими сервісами, у яких умови по криптопозиках виглядають занадто привабливими. Здебільшого подібне спостерігається серед шахраїв. Після того як ви знайшли кілька перевірених платформ, слід порівняти їх умови між собою. Вибирайте той майданчик, де діють справедливі відсоткові ставки. Це допоможе вам отримати позику, закрити свої потреби та при цьому заробити, якщо ціна закладених активів зросте.

Крипто-кредит та його перспективи

У криптоіндустрії саме кредитування сьогодні вважається одним із найбільш перспективних напрямків, який лише набирає обертів. Кількість охочих позичити криптовалюту постійно збільшується, що робить крипто-займ більш вагомим. На думку експертів, у майбутньому криптокредитування може стати прямим конкурентом для банківських позик. Це пов’язано з перевагами криптокредитів: швидке оформлення, низькі відсоткові ставки, доступність для всіх бажаючих.

Багато криптоінвесторів вибирають для себе стратегію HODL, яка передбачає довгострокове зберігання цифрових активів на гаманці до моменту зростання їх вартості. І якщо ви не хочете продавати свою крипту, але є можливість реалізувати вигідну торгову стратегію, то ви можете використати свої монети як запоруку для отримання кредиту криптовалют. Таким чином, ви зможете повною мірою розкрити потенціал свого капіталу.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь