На початку 2024 року Volvo перестане випускати автомобілі з дизельними двигунами

0 1 286

Компанія Volvo взяла амбітний курс на революційне оновлення свого модельного ряду: до 2030 року вона повністю перейде на електромобілі, а до 2040 року досягне кліматичної нейтральності.

Ця заява була зроблена під час Кліматичного тижня в Нью-Йорку, де Volvo розкрила свій план припинити виробництво дизельних автомобілів до початку 2024 року. Таке рішення підкреслює швидку трансформацію як автомобільної промисловості, так і споживчих уподобань на тлі зростаючої кліматичної кризи.

Ще кілька років тому дизельні автомобілі домінували в європейських продажах Volvo, займаючи значну частку ринку. Однак останнім часом спостерігається різкий зсув у бік електромобілів: більшість моделей, що входять до нинішнього модельного ряду Volvo, або повністю електричні, або оснащені електричними гібридними технологіями.

Volvo Group

Деталі

Відповідно до цієї трансформації, в листопаді Volvo продала свою частку в спільному підприємстві Aurobay, продавши всі активи, пов’язані з двигунами внутрішнього згоряння. Цей стратегічний крок символізує прихильність автовиробника до електричної мобільності, який більше не інвестує в розвиток традиційних бензинових або дизельних двигунів.

Джим Роуен, генеральний директор Volvo Cars, підкреслив відданість компанії створенню преміальної лінійки повністю електричних автомобілів під час Нью-Йоркського кліматичного тижня. “За електричними силовими установками – наше майбутнє”, – заявив він, підкресливши їхні переваги над двигунами внутрішнього згоряння, серед яких знижений рівень шуму, вібрації, зменшення витрат на технічне обслуговування та нульовий рівень викидів у вихлопній трубі.

Volvo EX90

Директор зі сталого розвитку Volvo Андерс Каррберг візьме участь у заході, організованому коаліцією “Прискорення до нуля” (A2Z) під час Тижня клімату, щоб продемонструвати підтримку Volvo мети коаліції – досягти нульового рівня викидів вихлопних газів при продажах нових автомобілів до 2040 року.

Volvo продовжує розвивати свою лінійку електромобілів, і серед нещодавніх знакових подій – запуск EX30, найдоступнішого електромобіля компанії, та дебют EX90 на виставці CES. До 2026 року компанія планує представити щонайменше шість електромобілів, включаючи електричну версію XC60 і новий мінівен EM90, що є значним кроком на шляху до досягнення цілей електрифікації.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь