Власна сонячна електростанція для заряджання електромобіля: шлях до автономності та економічної вигоди

0 58

Якби постало питання про те з чим асоціюється у вас власний електромобіль, що б одразу спало на думку?

Вірогідніше, це екологічність та економічність. Електрокари стали справжнім символом технологічного прогресу та екологічного майбутнього. Але, безумовно, ця економічність не є 100%-ковою.

Так чи інакше електрокар окрім власне високої вартості має особливі небензинові “залежності” і це дуже тонкий лід, на поверхні якого є безліч суб’єктивних моментів.

Не таємниця, що вартість електроенергії є значно меншою за ціни на паливо. Та незважаючи на постійний ріст тарифів, ціна на електроенергію не дожене ціни на паливо, яка також регулярно зростає. Подекуди з шокуючою швидкістю.

Тривалість та зручність зарядки

Проте існує питання, на яке окремо хочеться звернути увагу — це тривалість та зручність зарядки. Вона зазвичай вимагає більше часу, ніж заправка бензином чи дизелем. У різних моделей – різна межа, але наразі всі акумулятори електромашин мають обмеження.

Сьогодні зарядні станції розташовані на спеціалізованих майданчиках, паркінгах та, подекуди, у дворах житлових будинків. Якщо зарядна станція знаходиться не далеко від дому, то вам неймовірно пощастило. Але, зазвичай, водіям доводиться долати додатковий шлях та витрачати свій дорогоцінний час. Саме для розв’язання цих проблем власникам електрокарів варто розглянути можливість встановлення власної сонячної електростанції. Крім цього, бонусом
будинок отримає додаткове джерело живлення, а рахунки за використану електроенергію суттєво зменшаться.

Існують певні типи сонячних електростанцій (гібридні), які дають змогу вдень накопичувати електричну енергію і заряджати автомобіль вночі. До того ж, зараз, у час ймовірних блекаутів та нестабільного електропостачання, мати власну зарядну станцію для авто — вигідна, аргументована та розумна інвестиція.

Будь-яка сонячна електростанція складається з фотомодулів (сонячних панелей), інвертора, опційно – системи зберігання енергії та зарядного пристрою для авто. Якщо ви серйозно розмірковуєте над встановленням сонячної електростанції для заряджання свого електромобіля, важливо розуміти, що вибір обладнання має вирішальне значення для її ефективної та надійної роботи.

електрокар зарядка 1

Перш за все, варто звернути увагу на характеристики вашого електрокара. Важливо впевнитись, що обрана сонячна електростанція відповідає потребам авто та рівню споживання будинку. В цьому випадку краще звернутися до професійної компанії-інсталятора, спеціалісти якої допоможуть підібрати відповідне обладнання та місце розташування станції, розрахують потенційний рівень генерації, що буде відповідати заданим вимогам. Це допоможе зберегти ваші кошти, отримавши від СЕС саме, на що ви розраховуєте.

Слід пам’ятати, що місце розташування сонячної електростанції є ключовим для її продуктивності

Фотомодулі можна розмістити на даху будинку, гаража, навісу чи на окремій металевій конструкції. Інвертор та сама зарядна станція займають вкрай мало місця. Крім того, варто враховувати можливість інтеграції сонячної електростанції з електричною мережею для комбінування сонячної енергії з додатковим живленням.

Наразі на ринку представлено безліч типів обладнання у найрізноманітнішому ціновому діапазоні. Але під час вибору слід враховувати в першу чергу якість, відповідність ціни заявленим функціям. Один із провідних брендів в цій галузі —Huawei, який є світовим лідером на ринку обладнання для сонячної енергетики. В Україні компанія “Сучасна Енергія” є його офіційним дистриб’ютором та має статус Huawei Silver Partner, що гарантує чесні цінові пропозиції, виконання гарантійних та сервісних зобов’язань, а також кваліфіковану технічну підтримку.

Нещодавно компанія Huawei презентувала побутовий інтелектуальний зарядний пристрій для заряджання електромобілей. Розглянувши детально цю новинку, можна сміливо сказати, що вона дійсно має безліч переваг і «фішок», що стануть в нагоді та припадуть до душі багатьом власникам електрокарів:

 • Екологічна Green Power
 • Внутрішнє та зовнішнє встановлення
 • 3 різні режими роботи: швидка зарядка, додаткова зарядка від фотомодулів, запланований час зарядки
 • Можливість перемикання з 3х-фазної мережі на 1-фазну
 • Повний контроль процесу зарядки через одну програму-додаток
 • Автоматичне балансування навантаження
 • Автоматичне регулювання потужності зарядки
 • Швидке встановлення за 16 хвилин
 • Технічне обслуговування без купи проводів
 • Можливість встановлення зарядки електроавто за розкладом
 • Підтримка повної зарядки
 • Вбудований захист від перенапруги

До того ж, однією з переваг зарядних станцій бренду Huawei є E-Lock Control для захисту від крадіжки. Ця опція подбає про ваш спокій та збереже нерви. Зникає необхідність додаткового встановлення системи відеонагляду чи сигналізації, адже в моделях від Huawei ця охоронна опція присутня за замовчуванням.

Huawei є E-Lock Control

Загалом, така річ, як власна сонячна електростанція з зарядним пристроєм для електромобіля у наш час є максимально вигідною інвестицією. Ця станція — запорука вашої автономності, у випадку екстреної ситуації, такої як блекаут чи перебої з електрикою, ви матимете власне джерело живлення для будинку та електрокара. А екологічна складова, зменшення рахунків за спожиту електроенергію, швидка окупність та тривалий термін експлуатації обладнання понад 25 років, стануть вагомим аргументом на користь використання сонячної енергії.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь