Названо характеристики водневого автомобіля Hyundai Nexo 2024 модельного року

0 395

В даний час в США продаються два електромобілі на водневих паливних елементах (FCEV) – компактний кросовер Hyundai Nexo 2024 випуску і седан Toyota Mirai.

Замість підключення до електромережі, як це зазвичай роблять акумуляторні електромобілі (BEV), FCEV використовує стислий водень для виробництва енергії в блоці паливних елементів. Ця система, своєю чергою, живить невелику батарею – набагато меншу, ніж у звичайному BEV, – яка приводить у дію електродвигуни.

Перевагою FCEV перед BEV є час заправки: поповнення водневих баків займає близько п’яти хвилин, що можна порівняти з заправкою автомобіля бензином або дизельним паливом. У Nexo це дозволяє проїхати до 611 км без викидів шкідливих речовин. Недоліком є ​​практично повна відсутність національної інфраструктури водневих заправок, тому Nexo та його аналог Mirai в даний час продаються лише у Каліфорнії, де існує близько 63 водневих заправних станцій.

Що нового у 2024 році?

Hyundai Nexo 2024

В Nexo 2024 року Hyundai внесла лише невеликі зміни. У комплектаціях Blue та Limited з’явився новий вугільний фільтр та система опалення, вентиляції та кондиціювання повітря, що дозволяє знизити рівень запахів всередині автівки. У салоні тепер чотири порти USB типу C замість трьох портів типу A, а задній люк отримав захисне скло. На панелі замість мерехтливого сріблястого кольору з’явився матовий сірий титановий. Тільки в комплектації Limited задні бічні стекла отримали можливість керування підняттям/опусканням в один дотик.

Єдиний вибір, який надається покупцям Nexo, – це рівень обробки та колір екстер’єру. Решта фіксовано. Базова комплектація Blue включає навігацію, цифрову панель приладів, 12,3-дюймовий сенсорний екран для інформаційно-розважальної системи, а також такі технології, як моніторинг сліпих зон і система запобігання фронтальним зіткненням. У комплектації Limited додаються:

 • підігрів керма,
 • вентильовані сидіння,
 • люк збільшеного розміру,
 • функція “вільні руки”,
 • система моніторингу сліпих зон,
 • камера 360 градусів,
 • функція автоматичного паркування,
 • модернізована аудіосистема Krell.

На наш погляд, хоча запас ходу Nexo Limited складає 570 км у порівнянні з 611 км у Nexo Blue, додаткові зручності виправдовують додаткову вартість Limited (65 000 доларів).

Двигун, потужність та продуктивність електромобіля

Hyundai Nexo 2024

Блок паливних елементів Hyundai Nexo потужністю 95 кВт та акумуляторна батарея ємністю 40 кВт-год приводять у дію електродвигун потужністю 161 к.с. з крутним моментом 395 Нм. Двигун надає руху переднім колесам через одноступінчасту коробку передач; повний привід не передбачено.

У ході випробувань Nexo показав результат від нуля до 100 км/год за 8,4 секунд, що швидше, ніж у Mirai. За цим показником розгону Hyundai на водневому паливі знаходиться на одному рівні із звичайними бензиновими компактними кросоверами.

Hyundai Nexo 2024

Як і у випадку з конкурентами, які працюють на паливних елементах, Nexo не є супер керованим автомобілем. Тим не менш, його кермо з електропідсилювачем налаштовано належним чином – воно легке, але впевнене. У тестах Nexo зупинявся зі швидкості 112 км/год за 51.1 метра, що набагато краще, ніж у седана Toyota Mirai.

Запас ходу, заряджання та термін служби батареї

Hyundai Nexo 2024

Запас ходу залежить від комплектації. При повному завантаженні трьох баків стисненим воднем об’ємом 155 літрів базовий Nexo Blue проїжджає приблизно 611 км. У комплектації Limited додаткове обладнання та 19-дюймові колеса (проти 17 у Blue) знижують розрахунковий запас ходу до 570 кілометрів.

Витрати палива

Показники MPGe за даними EPA дещо відрізняються для двох комплектацій Nexo. У моделі Blue комбінований показник становить 3.8 л/100 км (3.6 місто/4.06 траса), а Nexo Limited – 4.13 л/100 км (3.99 місто/4.36 траса). Після того, як ви знайдете водневу станцію, заправка займе близько п’яти хвилин. Усі, хто купує Nexo, отримують безкоштовне водневе паливо протягом перших шести років або на суму 15 000 дол. При лізингу Nexo цей термін скорочується до трьох років. Hyundai також пропонує власникам безкоштовний прокат автомобіля на сім днів на рік для тривалих поїздок.

Інтер’єр, комфорт та багажне відділення

Hyundai Nexo 2024

Внутрішній простір п’ятимісного Hyundai Nexo 2023 року знаходиться на рівні інших компактних кросоверів. Дорослі з комфортом розміщуються як спереду, так і ззаду, за заднім сидінням є 840 літрів вантажного простору, а при складанні задніх сидінь об’єм багажного відділення збільшується до 1614 літрів – майже до рівня Hyundai Tucson.

Hyundai Nexo 2024

Передні сидіння мають лише базові електрорегулювання та оббиті вінілом. Органи управління настільки ж прості, але високотехнологічні та ефективні. Широкоформатний дисплей для цифрових приладів та інформаційно-розважальної системи, а також кнопкові органи керування трансмісією та системою опалення, вентиляції та кондиціювання повітря.

В цілому, салон Nexo – це приємне, просте та просторе місце, особливо з великим люком у комплектації Limited.

Інформаційно-розважальні та комунікаційні можливості

Hyundai Nexo 2024

До стандартної комплектації Nexo входить 12,3-дюймовий сенсорний інформаційно-розважальний інтерфейс, сумісний з Apple CarPlay та Android Auto. Є чотири порти USB Type C та майданчик для бездротової зарядки смартфона.

Додаток Blue Link Hyundai пропонує ще більше цифрових функцій, таких як дистанційний запуск двигуна (з попереднім підігрівом або охолодженням сидінь), дистанційний пошук автомобіля і моніторинг водневих заправок. Програма Blue Link надається безкоштовно протягом перших трьох років.

Функції безпеки та допомоги водієві

Кожен Nexo оснащується системою запобігання фронтальному зіткненню з функціями виявлення пішоходів, моніторингу “сліпих” зон, попередження про перетин дороги ззаду, допомоги при русі смугою та адаптивного круїз-контролю. У комплектації Limited додається дисплей камери сліпої зони на панелі приладів.

Hyundai Nexo 2024

Ключові функції безпеки включають:

 • Адаптивний круїз-контроль
 • Система контролю сліпих зон
 • Система допомоги під час руху смугою

Гарантійне та сервісне обслуговування

Гарантійне покриття трохи краще, ніж у Toyota Mirai, оскільки гарантія на компоненти паливних елементів становить 8 років або 150 000 кілометрів. На Nexo поширюється звичайна гарантія Hyundai на силові агрегати – 10 років/150 000 кілометрів. Крім того, компанія тепер пропонує безкоштовне планове технічне обслуговування, яке перевершує за якістю такого конкурента, як Toyota.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇
 • Гарантія на силовий агрегат – 10 років або 150 000 кілометрів пробігу
 • Безкоштовне технічне обслуговування – 3 роки або 60 000 кілометрів пробігу

Залиште відповідь