Підготовка до зими: як генератори газ-бензин забезпечують ефективне електропостачання у холодні місяці

0 30

З настанням холодних місяців і наближенням зими збільшується ймовірність перебоїв з електрикою, аварійних чи віялових відключень живлення. У зв’язку з цим дедалі актуальнішою стає необхідність мати резервні джерела електрики.

Залежно від ваших потреб такими джерелами можуть бути повербанки, акумулятори або генератори.

Які бувають генератори

Автономні генератори або електростанції можуть бути потужністю від 1 до 3000 кВт. Вони відрізняються за принципом роботи, потужністю, типом палива, що використовується, тривалістю роботи й іншими характеристиками.

 

генератор 5

Ключові параметри генераторів:

  • Тип палива. Ви можете придбати дизельний, бензиновий, газовий генератор, двопаливний генератор або навіть пристрої, що працюють на сонячній енергії.
  • Потужність. Від цього залежить, який об’єкт зможе бути підключений до генератора. Наприклад, для постачання електрики до приватного будинку потрібен не такий потужний пристрій, як для електроживлення супермаркету.
  • Режим роботи пристрою. Генератор може використовуватися як постійне джерело електроенергії, що працює тривалий час без перерви, або як резервне, наприклад, на періоди аварійних відключень електрики або блекауту.
  • Мобільність. Пристрій може бути портативним або стаціонарним.
  • Додаткові функції. Наприклад, автоматичне вмикання та вимикання, захист від перегріву й замикання, шумопоглинання тощо.

Зручним та практичним рішенням є використання двопаливних генераторів, наприклад, популярністю користуються генератори газ бензин.

Які переваги генератора на газі та бензині

Як випливає з назви, такі пристрої можуть працювати як на газу (на зрідженому, природному або на обох видах), так і на бензині. Вибирати тип генератора слід з урахуванням необхідних вам параметрів, передусім сумарної потужності всіх пристроїв, які ви хочете до нього підключати.

Також важливо врахувати, чи буде можливість підключити генератор до центральної газової магістралі, або ж ви плануєте використовувати лише балонний газ – метан або пропан.

Серед переваг двопаливного генератора:

  1. Можливість вибирати паливо залежно від його наявності, ціни тощо.
  2. Гнучкість та зручність у використанні, як порівняти з однопаливним аналогом.
  3. Попри вищу вартість, як порівняти, наприклад, з бензиновими генераторами, комбіновані або універсальні багатопаливні станції надалі окупляться завдяки можливості використовувати паливо, яке в конкретний момент є дешевшим.

генератор 3

Де купити генератор газ бензин за вигідною ціною

Генератор – досить дороге обладнання, тому варто підійти до його придбання відповідально. Купувати генератор слід у магазині, що надає сертифікати та гарантію на товар.

Інтернет-магазин Генератор ЮА пропонує широкий вибір моделей генераторів, консультацію під час вибору, доставку по Києву та Україні, а також послуги монтажу й сервісного обслуговування.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь