Jeep Wagoneer S ймовірно зʼявиться в Європі в 2025 році

0 208

Видатні американські автовиробники – General Motors, Ford і Jeep – помітно відстають у сфері пропозиції електромобілів, особливо у сфері великих позашляховиків, яка традиційно була сильною стороною американських виробників.

Однак очікується, що ситуація зміниться, оскільки Jeep збирається представити свій великий електричний позашляховик Wagoneer S.

Повідомляється, що Wagoneer S, майбутня флагманська модель Jeep, як очікується, матиме потужність близько 450 кВт, що дозволить йому розганятися до ста кілометрів на годину всього за 3,5 секунди. Крім того, за прогнозами, позашляховик матиме вражаючий запас ходу близько 600 кілометрів. Хоча цими деталями поділилося видання Autocar, джерело залишається нерозкритим. У Jeep пояснили, що “Wagoneer S” – це попередня назва, і остаточне ім’я позашляховика ще належить розкрити.

Старт випуску Jeep Wagoneer S – 2024 рік

Очікуваний запуск цього електричного позашляховика запланований на 2024 рік, спочатку в першу чергу в Сполучених Штатах, орієнтуючись на американську клієнтську базу. Однак у 2025 році п’ятиметровий Wagoneer S в обмеженій кількості буде представлений і в Європі. Позиціонуючись у преміум-сегменті, він буде безпосередньо конкурувати з BMW iX, що свідчить про його прагнення кинути виклик усталеним гравцям на ринку електромобілів.

Jeep Wagoneer S 2025

Вилазка Jeep на арену електромобілів охоплює лінійку з чотирьох моделей, включаючи вже доступний Jeep Avenger початкового рівня. Wagoneer S і Jeep Recon доповнюють тріо, тоді як деталі щодо четвертої моделі ще не з’явилися.

Jeep Wagoneer S 2025

Wagoneer S і Recon використовуватимуть нову платформу STLA Large, що є значним кроком для Stellantis, материнської компанії Jeep. Ця платформа підтримує батареї ємністю від 101 до 118 кВт-год і ведучі мости, які можуть видавати від 150 до 330 кВт. Така конфігурація дозволяє повнопривідним моделям досягати 450 кВт, демонструючи універсальність і потенціал платформи.

Jeep Wagoneer S 2025

Хоча специфіка силових агрегатів для Recon і Wagoneer S ще не розкрита, очікується, що вони матимуть спільні компоненти, що забезпечить ефективність і продуктивність.

Вихід Jeep в електричний сегмент є важливим кроком, що відповідає глобальному переходу до сталого та екологічного транспорту. Wagoneer S, з його очікуваними показниками продуктивності та запасом ходу, свідчить про прихильність бренду до електричного майбутнього.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь