3 найгірші моделі бренду Lexus за останні 10 років

Lexus CT200h

Представляємо 3 найгірші моделі Lexus за останнє десятиліття

Lexus, відомий своєю розкішшю та продуктивністю, зайняв помітну нішу на автомобільному ринку. Однак, навіть такий престижний бренд, як Lexus, в останні роки отримав свою частку менш зіркових моделей.

У цій статті ми розглянемо три найгірші моделі Lexus за останні 10 років, виділивши їхні недоліки та взявши до уваги реальний досвід власників з різних автомобільних форумів.

1. Lexus HS 250h (2010-2013)

Lexus HS 250h був гібридним седаном, який вийшов на ринок у 2010 році. Незважаючи на те, що він був гібридом, він отримав прохолодну реакцію з кількох причин.

Недоліки:

 • Продуктивність:
  Під капотом HS 250h розмістився 2,4-літровий чотирициліндровий двигун у поєднанні з гібридною силовою установкою. Ця установка видає скромні 187 кінських сил, що робить прискорення менш захоплюючим, ніж очікується від такого розкішного бренду, як Lexus.

Lexus HS 250h 2010

 • Якість інтер’єру:
  На диво для Lexus, інтер’єр HS 250h не відповідав розкішній репутації бренду. Використані матеріали та загальна обробка не відповідали іншим моделям Lexus, що розчарувало багатьох власників.
 • Заднє сидіння та вантажний простір:
  Заднє сидіння та вантажний відсік були затісними, особливо для розкішного седану. HS 250h пожертвував практичністю заради паливної ефективності.

Відгуки власників:

На автомобільних форумах власники часто скаржаться на недостатню продуктивність і ставлять під сумнів компроміс між якістю інтер’єру і простором. HS 250h не зовсім влучив у ціль для ентузіастів Lexus.

2. Lexus CT 200h (2011-2017)

Lexus CT200h

Lexus CT 200h позиціонувався як розкішний гібридний компактний автомобіль, що поєднує в собі екологічність і привабливість розкішного автомобіля. Однак він зіткнувся з критикою з різних причин.

Недоліки:

 • Продуктивність:
  Незважаючи на те, що CT 200h є гібридом, його продуктивність була помітно низькою. Його 1,8-літровий чотирициліндровий двигун у поєднанні з електродвигуном видавав лише 134 кінські сили, що призводило до млявого прискорення.
 • нформаційно-розважальна система:
  Інформаційно-розважальна система CT 200h виглядала застарілою, їй бракувало сучасних функцій і чуйного інтерфейсу.
 • Комфорт задніх сидінь:
  Заднє сидіння критикували за незручність, особливо для високих пасажирів. Простір для ніг та над головою був обмежений.

Відгуки власників:

Власники часто висловлювали розчарування недостатньою потужністю та застарілою інформаційно-розважальною системою. Комфорт задніх сидінь був ще одним аспектом, який часто отримував негативні відгуки.

3. Lexus GX 460 (2010 – теперішній час)

Lexus GX 460

Lexus GX 460 – це розкішний позашляховик середнього розміру, але він зіткнувся з кількома критичними зауваженнями і часто вважається однією з найслабших моделей Lexus.

Недоліки:

 • Паливна ефективність:
  Одним з головних недоліків GX 460 є його паливна ефективність. Завдяки своєму 4,6-літровому двигуну V8, GX 460 витрачає багато пального, що робить його менш привабливим на ринку, де все більше уваги приділяється економічності.
 • Застарілий дизайн:
  Протягом багатьох років дизайн GX 460 не зазнавав значних оновлень, що призвело до того, що він виглядає застарілим порівняно з конкурентами.
 • Третій ряд сидінь і вантажний відсік:
  Зважаючи на свої розміри, GX 460 на диво пропонує обмежений вантажний простір і тісний третій ряд сидінь, що робить його менш зручним для сім’ї, ніж можна було б очікувати.

Відгуки власників:

Власники часто називають низьку паливну ефективність і застарілий дизайн основними проблемами. Незважаючи на розкіш, ці проблеми впливають на загальний досвід володіння автомобілем.

Замість висновку
Хоча Lexus є синонімом розкоші та надійності, важливо визнати, що не всі моделі відповідають високим стандартам бренду. Lexus HS 250h, CT 200h та GX 460 зазнали критики з різних причин, що підкреслює необхідність всебічного дослідження та розуміння особливостей і характеристик моделі перед покупкою.