Інноваційні рішення щодо безпеки Range Rover L460

0 263

Під час вибору нового автомобіля кожен клієнт звертає особливу увагу на системи безпеки. Офіційний дилер Land Rover представляє новий Range Rover L460, який оснащений найновішими технологіями в області безпеки та захисту.

Нові технології, що забезпечують пасивну та активну безпеку

При проєктуванні нового Range Rover L460, основним пріоритетом була безпека водія та пасажирів. Для цього було впроваджено ряд новітніх технологічних рішень, які забезпечують високий рівень пасивної та активної безпеки:

Range Rover L460

  • Стандартний диференціал із системою розподілення крутного моменту (TVBB) — ця система дає змогу оптимально розподіляти крутний момент між колесами, що підвищує стабільність автомобіля під час руху по складному рельєфу та при агресивному водінні.
  • Пневмопідвіска з електронним керуванням — вона забезпечує комфортну поїздку, поглинаючи вібрації та удари, що виникають під час руху по нерівних дорогах.
  • Двоступенева роздавальна коробка — система, яка підлаштовується під стиль водіння та дорожні умови, забезпечуючи ідеальне співвідношення між швидкістю та крутним моментом.
  • Система контролю руху на всіх поверхнях (ATPC) — вона допомагає водію зберігати контроль над автомобілем на складних ділянках дороги, забезпечуючи стабільну швидкість і відмінний обхват дорожнього покриття.

До новітніх технологій також відносяться і система автоматичної адаптації до дорожніх умов Terrain Response® 2, функція старту на схилі (HLA) та електронний контроль стійкості (DSC), які разом формують комплексне рішення для забезпечення безпеки під час руху на дорозі.

Усі ці технології були реалізовані завдяки ретельному дослідженню і використанню новітніх інновацій у сфері автомобільного виробництва, що дозволило створити автомобіль, який не тільки виглядає стильно, але й забезпечує максимальний рівень захисту та безпеки для водія та пасажирів.

Роль інновацій у запобіганні аваріям та захисті пасажирів

Range Rover L460

У новітньому Range Rover L460 встановлені системи допомагають не лише запобігти аваріям, але й мінімізувати наслідки в разі їх виникнення, забезпечуючи високий рівень захисту для пасажирів. Розглянемо декілька ключових аспектів цього захисту:

  • Функція старту на схилі (HLA) — ця система обмежує зсув автомобіля на схилі під час старту, допомагаючи уникнути наїздів та інших негативних наслідків.
  • Захист від перекидання (RSC) — допомагає уникнути перекидання автомобіля при екстремальних маневрах, підтримуючи стабільність авто.
  • Контроль проходження поворотів (CBC) — система оптимізує рух авто на високих швидкостях під час проходження поворотів, роблячи керування більш точним та безпечним.
  • Система керування всіма колесами (All Wheel Steering) — ця функція дозволяє водію впевнено керувати автомобілем на високих швидкостях та при поворотах, гарантуючи високий рівень безпеки та комфорту.
  • Система адаптивного налаштування підвіски (Adaptive Dynamics) — система моментально реагує на зміни дорожньої поверхні та стилю водіння, забезпечуючи стабільність та комфорт під час руху.
  • Система допомоги під час спуску зі схилу (HDC) — контролює швидкість автомобіля при спуску зі стрімких схилів, що допомагає уникнути втрати контролю над авто.

Спеціалісти Офіційного дилера Land Rover зробили все можливе, щоб ви могли насолоджуватися кожною подорожжю без непотрібних хвилювань за свою безпеку.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️➡Підпишись на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Залиште відповідь