Водії із сіл та райцентрів почали отримувати штрафи від 3 до 40 тисяч гривень

0 17 075

Через стрімке зростання цін на пальне все більше українців обирають мопеди в якості улюбленого виду транспорту. Ця тенденція особливо помітна в сільській місцевості та районних центрах, де мопеди стають звичним явищем не лише серед молоді, а й серед людей похилого віку.

Однак, значна кількість людей залишаються необізнаними про потенційні правові наслідки, пов’язані з керуванням мопедом без необхідного водійського посвідчення. Це занепокоєння виходить за рамки простого накладання штрафів; конфіскація самого мопеда також є можливою.

Щоб підкреслити серйозність ситуації, адвокат розповідає про нещодавній інцидент з водієм мопеда. Цю особу було оштрафовано на 40 800 гривень і позбавлено права керування транспортним засобом на п’ять років, що вражає уяву. Таке суворе покарання було накладено через те, що водій керував мопедом без обов’язкової категорії “А1”.

Юристи наголошують, що реєстрація мопеда є обов’язковою, незалежно від того, чи призначений цей транспортний засіб для використання на місцевих дорогах, чи на національних автомагістралях. Наявність водійського посвідчення категорії “А1” є необхідною умовою для законного керування мопедом.

штраф

Особам, які мають водійські права категорії “В”, “С” або “А”, заборонено керувати мопедами. Порушники цієї вимоги закону наражаються на суворе покарання, включаючи значні штрафи та позбавлення права керування мопедом.

Відповідно до статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за керування мопедом без необхідної категорії “А1” передбачено штраф у розмірі 3400 гривень. Повторне порушення протягом року, як зазначено в частині 5 тієї ж статті, може призвести до значно суворішого покарання – 40 800 грн штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від 5 до 7 років.

Таким чином, наслідки керування мопедом без відповідної категорії є абсолютно зрозумілими. Всім операторам мопедів необхідно ознайомитися з законодавчими вимогами та забезпечити їх суворе дотримання, щоб уникнути цих суворих покарань. Це не лише питання дотримання правил, але й питання забезпечення особистої безпеки та благополуччя інших учасників дорожнього руху.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь