Новий талант «Шахтаря»: хто такий Невертон та що про нього відомо?

0 22

«Шахтар» знову активно працює на ринку латинської Америки. За це міжсезоння у клуб приїхало одразу декілька перспективних новачків. Один з них 18-річний бразилець Невертон. Футболіст може зіграти вінгера на кожному з флангів. Його трансфер з «Сан-Паулу» «гірникам» обійшовся в суму близько чотирьох мільйонів євро.

Невертон – один з двох нових вінгерів

Цього літа «Шахтар» придбав одразу двох вінгерів – Невертона та Егіналдо. Вони обидва можуть зіграти на кожному з флангу, хоча номінально є лівими вінгерами. При цьому Невертон відрізняється від Егіналдо як футбольними якостями, так і позафутбольним життям.

Невертон, якому нещодавно виповнилося 18 років, вже встиг дебютувати за «Шахтар» в офіційному матчі. Кожен бажаючий може скачати Vbet і здійснювати ставки на матчі української Прем’єр-Ліги та інших турнірів з телефону.

Невертон не такий універсальний, як Егіналдо, оскільки не використовується як “десятка” або на вістрі, проте він добре себе показує на обох флангах, особливо справа. Його робоча нога – права.

Гравець раніше не виступав за дорослі команди

Головна відмінність від Егіналдо – відсутність будь-якого досвіду на професійному рівні. Він є вихованцем “Сан-Паулу” і раніше мав змогу виступати лише в юнацьких командах.

Статистика на Transfermarkt показує 1+2 за 11 матчів в U-20, але ці дані могли бути некоректними, оскільки в бразильських ЗМІ зустрічалися дані про 4 голи за команду U-20. Однак точно можна стверджувати про вражаючі результати в команді U-17, де Невертон забив 18 голів у 28 матчах.

Він не був викликаний у збірну Бразилії, але в нього є свій козир – топовий агент Джуліано Бертулоччі, з компанією якого співпрацюють багато відомих гравців. Саме завдяки цим взаєминам “Сан-Паулу” вирішив продати “одного з найкращих талантів академії”. Сума трансферу у 3,6-4 мільйони євро викликала критику фанатів клубу.

Менеджмент клубу не мав іншого виходу, оскільки “Сан-Паулу” мав фінансові труднощі. Продаж молодих футболістів став одним із шляхів стабілізації ситуації та збереження ключових гравців дорослої команди. Агент Бертулоччі також брав участь у судових процесах і виграв справу проти клубу, який тепер має сплатити йому значну суму. Частина коштів від трансферу буде використана для погашення боргу.

Невертон

Швидкість та вибуховість – головні чесноти гравця

На футбольному полі Невертон виглядає значно більш динамічним та енергійним, ніж Егіналдо, хоча ці дані базуються на матчах U-20. Він є справжнім “вибуховим” вінгером з потужним правим ударом (в тому числі здалеку), різкістю та винятковою технікою.

За попередніми аналітичними звітами, Невертон досить сильно нагадує Мудрика, оскільки він також здатний робити швидкі та проникливі рухи за спинами захисників. Показники його дриблінгу приблизно на тому ж рівні, що і в Егіналдо – 64% успішних спроб загалом та 68% успішних спроб у фінальній третині.

У нього, звичайно ж, присутні і кілька недоліків – слабі подачі та брак фізичної сили. Ще одним очевидним недоліком є боротьба, оскільки його антропометричні дані не вражають (зріст 1,65 метра).

Однак головними причинами для хвилювання “Шахтаря” в першу чергу є не футбольні моменти. У пресі згадуються проблеми з дисципліною, через які “Сан-Паулу” легко відпустив молодого гравця. Він повинен буде проявити більше дисципліни та визначеності у майбутньому.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь