Audi випускатиме електрокари на платформі китайського автовиробника SAIC

0 47

Audi та SAIC Motor, китайський державний автовиробник, офіційно підтвердили свою співпрацю з метою просування проектів електромобілів на китайському ринку.

Це стратегічне партнерство має на меті прискорити електрифікацію їхніх портфоліо, використовуючи бурхливий розвиток галузі електромобілів у Китаї. Хоча конкретні деталі угоди не розголошуються, подейкують, що Audi має намір використовувати бренд електромобілів преміум-класу SAIC, IM Motors, та його передову платформу.

Архітектура електромобіля, яка вже використовується IM Motors SAIC для седана L7 та позашляховика LS7, пропонує універсальні можливості заднього та повного приводу. Як повідомляється, Audi має намір використовувати платформу SAIC для серійних версій своїх перспективних концептів, включаючи Activesphere, Urbansphere, Skysphere та Grandsphere.

Зростаюче партнерство між Audi та SAIC виходить за рамки простої співпраці, оскільки головний інженер SAIC Зу Сіцзе (Zu Xijie) натякнув на потенційні можливості ліцензування та спільної розробки для майбутніх проектів. Ця співпраця є значним зрушенням в автомобільній промисловості Китаю, яка переходить від навчання у іноземних виробників до новаторських власних технологій.

Audi, як частина Volkswagen Group, стикається зі зростаючим тиском, щоб збільшити продажі, особливо на критично важливому китайському ринку

Audi Activesphere

Просування електромобілів зіткнулося з проблемами через затримки в розробці програмного забезпечення Volkswagen Group, що відсунуло запуск Audi Q6 e-tron на електричній платформі Premium Platform Electric (PPE) до 2024 року. Скасування проекту Audi Artemis, флагманського безпілотного електромобіля, ще більше посилило потребу в стратегічному партнерстві. Крім того, відтермінування розробки Платформи масштабованих систем (SSP) через проблеми з програмним забезпеченням додало нагальності.

Рішення про партнерство з SAIC є сміливим кроком для Audi, оскільки Volkswagen Group традиційно покладається на власні платформи або платформи інших виробників. Ця співпраця свідчить про прагнення Audi використовувати інноваційний потенціал китайської автомобільної промисловості.

Час партнерства збігається з майбутніми змінами в керівництві Audi. Гернот Дьольнер, досвідчений ветеран VW Group, замінить генерального директора Маркуса Дюссманна 1 вересня 2023 року. Перед новим генеральним директором буде поставлено завдання вирішити проблеми, пов’язані з повільною електрифікацією та своєчасним запуском нових моделей.

Незважаючи на те, що Audi обігнала Tesla у світових продажах у першому кварталі цього року, її частка ринку в Китаї зменшується через дефіцит моделей електромобілів. Завдяки цьому новаторському партнерству Audi прагне відновити свою присутність на китайському ринку електромобілів і зміцнити свої позиції першопрохідця в еру електрифікованої мобільності.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь