10 найгірших вживаних автомобілів, які не варто купувати

0 57 119

Бажаєте купити вживаний автомобіль? Будьте обережні – на ринку є дуже ризиковані моделі з багатьма вродженими вадами! Ось наш рейтинг з 10 найгірших вживаних автомобілів останніх років.

10 місце. Toyota Avensis II (2003-2008)

Сюрприз? Але факти свідчать про те, що довговічність Avensis II не дуже висока. Модель має багато проблем з якістю, які залишалися з нею протягом усього періоду виробництва. Так, у бензинових двигунів є проблеми з високим споживанням оливи (переважно 1,8 та 2,0). З дизелями ще гірше.

Ранні моделі 2.0 з чавунним блоком (116 к.с.) непогані, але мають слабку фурнітуру, а версії p алюмінієвим блоком 2.2 (2005 р.) та 2.0 (2006 р.) страждають від вигоряння прокладок під головкою і деформації стінки циліндра. Крім того, багато дрібних проблем, таких як нитки, які вилазять з оббивки, проблеми з фарами (галоген і ксенон) і підвіскою (слабкі задні важелі підвіски в універсалі).

Але треба додати, що Avensis III став набагато кращим з точки зору надійності.

9 місце. Volkswagen Golf VI (2008-2012)

Volkswagen Golf VI

Здавалося б, ідеальний компактний автомобіль – продуманий, місткий, недорогий в обслуговуванні та ремонті. На жаль, чим ближче дивишся, тим більше приходиш до висновку, що образ Golf VI не такий гарний, як здається на перший погляд. Навіть маленькі двигуни TSI (1.2 та 1.4) – це купа проблем, пов’язаних з довговічністю ланцюга ГРМ, варіаторів і поршнів, а великі – 1.8 та 2.0 (EA888) – з’їдають багато оливи. Дизелі також не позбавлені дефектів (наприклад, з DPF, турбіною чи форсунками).

Також рекомендується бути обережними з автомобілями, обладнаними коробками DSG (ризик дорогого ремонту). Варто згадати й випадки корозії, проблеми з електронікою.

8 місце. Audi A4 III B8 (2007-2015)

Друге покоління A4 було відомо кількома серйозними недоліками. Деякі з них вирішено в третьому поколінні, але не всі. Проблеми виникають у бензинових двигунів 1.8 та 2.0 TFSI – ланцюг ГРМ розтягується, надмірно витрачається олива. Крім того, у вузлів прямого вприскування є проблема з накопиченням вуглецю на клапанах. Якщо говорити про дизелі, то двигун 2.0 TDI має проблеми з поломками насосів високого тиску – в системі накопичуються напилення, які можуть пошкодити форсунки.

Загальна довговічність турбодизеля V6 краща, але це дорогий двигун в обслуговуванні. Ми також радимо вам бути обережними з коробкою передач S tronic з подвійним зчепленням перших років виробництва.

7 місце. Subaru Forester III (2008-2013)

Subaru Forester 2008-2013

Це мав бути прорив для Forester! На жаль, швидко стало зрозуміло, що конструкція автомобіля далека від досконалості. Спочатку проблеми викликало зчеплення, потім почали з’являтися випадки надмірного осьового люфту колінчастого валу, що призводило до дуже дорогого капітального ремонту двигуна.

6 місце. Volkswagen Passat B6 (2005-2010)

До покупки Passat треба підходити з обережністю. У випадку з серією В6 вже через 100-150 тисяч км виникали серйозні проблеми. 2-літровий TDI страждає від різних поширених несправностей: тріщини головок, вихід з ладу форсунок, несправності електроніки тощо. Бензинові 1.4 TSI страждають від проблем з ланцюгом ГРМ, FSI «забивається» відкладеннями вуглецю, а 1.8 та 2.0 TSI ризиковані тим, що версії позначені 4-літерним кодом (CGYA, CDAA, CAWB) характеризуються недоліком поїдання оливи, часто досягаючи абсолютно неприпустимих значень.

Додайте до цього корозію на дверях багажника (універсал), кромках дверей і колісних арок, несправності модуля блокування керма, електричного стоянкового гальма, коробки передач DSG.

5 місце. BMW 1 Серії (2004-2013)

Коли все працює як треба, ця машина приносить вам масу задоволення від керування. Проблема в тому, що рівень відмов моделі значно вище середнього. І це не просто дрібниці, а серйозні поломки, пов’язані переважно з силовим агрегатом. У бензинових двигунах з безпосереднім уприскуванням відбуваються поломки насосів високого тиску, на клапанах накопичуються нагар, пошкоджуються форсунки. Ланцюговий привод ГРМ крихкий (особливо у 116i та 120d 2007 року випуску). Крім того, у 2.0d також є проблеми зі шківом, є ризик порвати заслінку у впускному колекторі, обладнання виходить з ладу.

Як правило, дизелі 2.0 (M47 та особливо пізніші N47) створюють ризик дорогих і серйозних поломок. Дефекти також турбують бензиновий R6 N52 (2,5 та 3,0) – несправні головки та поршні, швидко зношуються розподільні вали, підвищений апетит до моторної оливи. А ще несправна електроніка, неадекватний рульовий механізм (стуки, шуми), може відмовити модуль EPS.

4 місце. Volkswagen Touran (2003-2015)

Десятирічний Touran все ще може виглядати гарно, але це одна з тих моделей, які портал Avtosota категорично не рекомендує до покупки. У старих моделях (до 2010 року) дизельні двигуни створюють серйозні проблеми (їх дуже часто модифікували), а тип несправностей залежить від версії та серії агрегату – можливі: тріщина головки, протирання валу, вихід з ладу системи впорскування, периферійні пристрої та електрика. Під капотом моделі також виявилася невдала версія двигуна 1.9 TDI з кодом BXE, в якій часто обертаються втулки. У 2010 році були представлені турбодизелі 1.6 та 2.0, трохи кращі за надійністю, але також не позбавлені недоліків.

У випадку з бензиновими автомобілями справа також не дуже цікава. Так, серед старих автомобілів зустрічаються варіанти з вдалим бензиновим двигуном 1.6 8V потужністю 102 к.с. та варіанти 2.0 FSI. Але з 2010 року в асортименті з’явився проблемний двигун 1.2 TSI (серія EA111). І хоча запчастин для цього автомобіля багато, далеко не все можна відремонтувати відносно дешево.

3 місце. Volvo XC90 II (з 2015 р.)

Volvo XC90

На початку виробництва власники цієї моделі боролися з багатьма проблемами. Переважно була несправна електроніка, через що автомобіль часто був знерухомлений, але траплялися й інші проблеми різного ступеню тяжкості. Навіть механіки Volvo визнають, що друге покоління XC90 – недосконала конструкція. Але важливо відзначити, що проблеми стосуються автомобілів саме перших років виробництва. Потім модель поступово вдосконалювалася і станом на зараз рівень її відмов невисокий.

2 місце. BMW 3 Серії E90 (2005-2013)

Не так багато автомобілів середнього класу, які викликають настільки сильні емоції, як 3 Серія від BMW. Проблема в тому, що у випадку з «трійкою» E90 2005-2013 років це зазвичай негативні емоції! Йдеться про численні проблеми, які мучать це покоління моделі. Особливо це стосується автомобілів, що випускалися з 2007 року, коли під капот встановили нові двигуни – вони мали бути економними, довговічними та недорогими у використанні, а виявилося, що все навпаки. У бензинових двигунах R4 і R6 з безпосереднім уприскуванням хворіють котушки, форсунки і насоси високого тиску, а покупка варіанту R6 N52 взагалі може стати фінансовою катастрофою.

Також аварійним і дорогим в ремонті виявися дизель 2.0 N47, довговічність якого покращилася лише наприкінці виробництва моделі. Є потенційні проблеми з автоматичною коробкою передач, електрикою, підвіскою та рульовим механізмом. Будь обережні!

1 місце. BMW 5 Серії E60/61 (2003-2010) та F10/11 (2010-2017)

«П’ятірки» серій E60/E61 та F10\F11 можцть призвести до фінансового краху багатьох потенційних покупців. Почнемо зі старішої версії 2003-2010 років, яка все ще має високі або дуже високі експлуатаційні витрати. Вони генеруються різними джерелами. По-перше, складність конструкції. Тут багато алюмінієвих елементів (деталі кузова, підвіска) і надзвичайно розгалужена електрична система. Про проблеми 2-літрового дизеля можна написати цілу книгу. Бензинові двигуни також не позбавлені недоліків.

Наступник 2010-2017 років став трохи кращим (стабільніша електроніка, краща якість виготовлення), але серйозні збої все одно трапляються. У бензинового двигуна 2.0T (N20; 520i, 528i) спостерігається велика витрата оливи, а у 4.4 (N62) втулки часто обертаються після малого пробігу. Дизелі мають дефект ГРМ, у 525d (2.0) ламаються маленькі турбіни. Крім того, деталі передньої осі швидко зношуються (частково завдяки шинам Run Flat) і ще багато-багато іншого.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь