5 автомобілів, які гниють швидше ніж Opel

0 38 016

Догляд за кузовом вашого автомобіля є надзвичайно важливим, оскільки це не тільки найбільш вразлива, але й найбільш витратна частина. На жаль, навіть при ретельному догляді іржа може час від часу піднімати свою потворну голову.

Команда експертів склала список моделей іномарок, власники яких найчастіше скаржаться на корозію кузова. Хоча цей рейтинг є суб’єктивним, він все ж може слугувати корисним орієнтиром для тих, хто знаходиться на ринку вживаних автомобілів.

Daewoo Nexia

Daewoo Nexia

З 1994 по 2016 рік з конвеєра зійшло понад півмільйона автомобілів Daewoo Nexia. Відносно доступна ціна Nexia порівняно з конкурентами зробила її надзвичайно популярною в Україні. Однак ця перевага була затьмарена нестабільною конструкцією кузова, що призводило до появи іржі вже через 2-3 роки експлуатації. Численні власники Nexia звертаються за порадами щодо запобігання та вирішення цієї проблеми.

Lifan X60

Ще один автомобіль, який здобув погану славу в інтернеті, – китайський кросовер Lifan X60. Власники цього автомобіля нарікають, що він іржавіє прямо на очах, причому ходять чутки, що деякі X60 навіть потрапляють до дилерів вже з ознаками іржі. Інтернет-форуми, присвячені власникам Lifan, переповнені темами, в яких обговорюється ця проблема.

Geely Emgrand X7

Geely Emgrand X7

Ще один китайський автомобіль, Geely Emgrand X7, сумно відомий своєю низькою якістю фарби і недостатньою стійкістю до корозії. Багато перших власників X7 повідомляли, що іржа з’являється навіть на незначних відколах кузова. В інтернеті можна знайти незліченну кількість прикладів, коли власники Emgrand X7 намагаються захистити кузов і підвіску від іржі, що слугує чітким свідченням цієї поширеної проблеми.

Mazda 6 (GG)

Незважаючи на свою репутацію легендарної японської якості, Mazda6 (GG) стала синонімом проблем з іржею. Заходи Mazda з економії металу та фарби призвели до того, що численні власники Mazda6 стикаються з проблемами запобігання та ремонту іржі.

Mazda 3 (BK)

Mazda 3 2010

Mazda 3 (BK), відома в народі як “матрьошка”, є популярним седаном серед молодих водіїв. Однак він успадкував ті ж проблеми з кузовом від свого старшого брата, Mazda6. Численні теми на спеціалізованих форумах присвячені власникам Mazda 3, які шукають поради щодо боротьби з корозією.

Зрештою, купівля автомобіля – це значна інвестиція, і для того, щоб зробити розумний вибір, необхідно провести ретельне дослідження. Коли справа доходить до корозії кузова, розумно зупинити свій вибір на автомобілі, відомому своєю довговічністю і стійкістю до іржі, оскільки ремонт пошкодженого корозією кузова може виявитися непомірно дорогим.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь