Названо 9 моделей найненадійніших седанів та універсалів

0 10 196

Антирейтинг найпроблемніших седанів та універсалів представницького класу склали аналітики британського видання Whatcar.com спільно зі страховою компанією MotorEasy.

Для цього вони опитали 25 тисяч власників машин у Великій Британії та попросили їх перерахувати несправності, з якими автомобілісти зіткнулися за останні два роки. До списку увійшли моделі, які популярні і в Україні.

Jaguar XE (2015 – н.ч.)

Jaguar XE

Седан Jaguar XE визнали ненадійним седаном представницького класу. Про проблеми з найдоступнішою моделлю британського бренду заявили одразу 48% учасників опитування. Найчастіше несправності виникали з гальмами (17%). Також нарікання у автомобілістів викликала надійність двигуна (13%). Серед інших проблем: збої в електроніці та дефекти вихлопної системи.

Основний плюс – 42% седанів було відремонтовано безкоштовно (за гарантією). Для інших водіїв роботи майстрів обійшлися менш ніж 750 фунтів стерлінгів (950 дол.). Забрати машину із сервісу більшість власників змогли вже за тиждень. В Україні на даний момент на вторинному ринку Jaguar XE 2015-2016 року випуску за бажання можна купити менш ніж за 18 000 доларів. Однак до списку найпопулярніших моделей на ринку старих машин цей седан не входить.

Mercedes-Benz C-Class із бензиновим мотором (2014-2021 рр.)

Mercedes-Benz C-Class 2014-2021

Також у лідерах антирейтингу седан Mercedes-Benz C-Class із бензиновим мотором. Про несправності з машиною повідомили одразу 46% власників. Найчастіша скарга – проблема з акумулятором (32%). Ще 18% респондентів розповіли про поломки, пов’язані з підвіскою німецького седана. Також проблеми виникали з двигуном, вихлопною системою та електронікою Mercedes-Benz C-Class.

За гарантією відремонтувати машину змогли лише 14% водіїв. Інші були змушені заплатити досить серйозні гроші за ремонт автомобіля. Середній чек за роботи у сервісі склали від 500 до 1000 фунтів стерлінгів (630-1200 дол.).

В Україні можна зустріти безліч оголошень про продаж Mercedes-Benz C-Class. Ціни на автомобіль сильно відрізняються в залежності від року випуску та пробігу. У середньому за машину 2011-2013 року просять від 10 до 14 тисяч доларів.

Mercedes-Benz C-Class із дизельним мотором (2014-2021 рр.)

Mercedes-Benz C-Class 2014-2021 дизель

Високо надійністю не може похвалитися седан Mercedes-Benz C-Class з дизельним двигуном. Проблеми із цією машиною виникли у 44% власників. Відвідати сервісні центри водії були змушені через збої в електроніці та некоректну роботу двигуна. У 23% випадків ремонт було здійснено безкоштовно, за гарантією. Більшість інших водіїв (40%) роботи коштували 300 — 1000 фунтів стерлінгів (380-1200 доларів). При цьому 8% автомобілістів отримали рахунок на 1500 фунтів (1900 дол.).

Mazda 6

Mazda 6 універсал

Найпроблемнішим універсалом представницького класу за результатами дослідження став японський Mazda 6 із дизельним агрегатом. У ході опитування з’ясувалося, що 42% власників цієї моделі за останній час були змушені звернутися до сервісних центрів. Найчастіше власники цих машин стикалися з непрацюючою електронікою, проблемами з підвіскою та акумулятором, а також несправностями інформаційно-розважальної системи.

Найчастіше ці поломки дозволили експлуатувати машину, а її ремонт зайняв пару днів. Ціна за роботи становили від 100 до 500 фунтів стерлінгів (120 – 630 дол.).

Volkswagen Passat (2005-2015)

Volkswagen Passat Variant

Volkswagen Passat також визнали одним із найгірших універсалів представницького класу. Близько 40% респондентів цієї моделі поскаржилися на численні проблеми з машиною. Основні нарікання водіїв пов’язані з роботою гальмівної системи та електроніки. Втім, автомобілісти також скаржилися на ненадійні, на їхню думку, акумулятори та двигуни. Також проблеми у власників виникали і з підсвічуванням салону.

Серед плюсів – швидкий ремонт Volkswagen Passat. Найчастіше роботи в сервісному центрі зайняли не більше тижня. Середній чек за ремонт – менше 500 фунтів стерлінгів. Тільки 5% респондентів заплатили за роботи понад 1000 фунтів стерлінгів (понад 1200 дол.).

Volvo V70 (2007-2016)

Volvo V70

Універсал Volvo V70 користується високою популярністю на вторинному ринку Великобританії за свою практичність та місткий багажник. Однак із надійністю цієї шведської моделі виникли серйозні проблеми. Відразу 39% власників машини розповіли про поломки та збої, з якими вони зіткнулися за два минулі роки.

У лідерах антирейтингу — проблеми з акумуляторами та гальмами. Далі йдуть скарги на непрацюючий кондиціонер, а також неполадки з коробкою передач та двигуном. У жодному випадку гарантія на машину вже не діяла. Втім, ремонт машини не надто вдарив по кишені автомобілістів. У середньому за усунення несправностей у сервісних центрах попросили близько 300 фунтів стерлінгів – 380 доларів. Усі роботи зайняли у майстрів менше семи днів.

BMW 3-Series (2005-2012)

BMW 3-Series

Ще одна німецька модель в антирейтингу надійності – седан BMW 3-Series. Йдеться про машину, яка обладнана дизельним двигуном. За останні два роки одразу 35% власників машин були змушені звернутися до сервісних центрів. Головні причини звернення до майстрів – неполадки з акумуляторами, підвіскою та гальмами. Також автомобілісти відзначили проблеми із кузовом автівки.

Найчастіше ремонт німецьких седанів зайняв у сервісних центрах менше ніж тиждень. Компанія покрила вартість робіт із гарантії у 6% випадків. Інші автомобілісти були змушені заплатити до 750 фунтів стерлінгів – 950 дол.

Mercedes-Benz C-Class (2007-2014 рр.)

Mercedes-Benz C-Class 2007-2014

Не найкращим чином справи з надійністю в універсала Mercedes-Benz C-Class з дизельним двигуном. З вимушеним ремонтом цього автомобіля за останні два роки зіткнулось 30% власників. За їхніми словами, найчастіше проблеми виникали з двигуном та підвіскою німецької машини. Набагато менше скарг було на гальма, вихлопну систему, електрику та кермо. Ремонт дизельного універсала в 30% випадків зайняв більше тижня і в середньому коштував власникам автомобіля більш ніж 500 фунтів стерлінгів – 630 дол. При цьому 8% респондентів заявили, що були змушені заплатити за роботи 1200 доларів.

Audi A4 (2015-н.ч.)

Audi A4

На проблеми з надійністю німецького седана Audi A4 поскаржилися одразу 22% власників цих машин. Причому надійність моделі попереднього покоління виявилася набагато вищою за нинішню генерацію. Тільки 14% власників старішого A4 розповіли про неполадки з їхнім автомобілем.

Найпоширеніша проблема Audi A4 – несправність підвіски (17%). Також у сервісні центри ці автомобілі відправлялися через збої в електроніці, паливній системі, двигуні, зчепленні та навігації. Для всіх водіїв ремонт був платним (гарантія не діяла). Причому 33% респондентів заявили, що були змушені заплатити за роботи понад 1500 фунтів стерлінгів – 1900 доларів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь