Toyota заявила про “технологічний прорив” у виробництві електромобілів

0 7 700

Toyota, відомий японський автовиробник, оприлюднив свої плани щодо впровадження високопродуктивних твердотільних акумуляторів та інших передових технологій, спрямованих на збільшення дальності пробігу та зниження вартості майбутніх електромобілів. Цей стратегічний крок позиціонує Toyota як сильного конкурента серед інших автомобільних компаній.

Як повідомляє Reuters, цю заяву автовиробник зробив, підкреслюючи своє прагнення залишатися в авангарді галузі, розробляючи батареї наступного покоління та здійснюючи значну модернізацію на своїх заводах. Цей стратегічний зсув дозволить Toyota йти в ногу з конкурентами, в тому числі з Tesla, як вона це робила в минулому.

План був оприлюднений напередодні щорічних зборів акціонерів, на яких обговорюватимуться питання управління та стратегії. Колишній генеральний директор Акіо Тойода очолить ініціативи, пов’язані з поступовим переходом на електромобілі з акумуляторними батареями.

Toyota також оголосила про намір випустити наступне покоління літій-іонних акумуляторів до 2026 року. Ці батареї матимуть більший запас ходу та швидшу зарядку, демонструючи прихильність компанії до безперервних інновацій.

“Технологічний прорив” від Toyota

Одним з ключових моментів у дорожній карті Toyota є зосередженість на твердотільних батареях. Компанія планує здійснити “технологічний прорив”, який вирішить проблеми довговічності, пов’язані з твердотільними батареями. Крім того, Toyota активно розробляє виробничі інструменти для масового виробництва, з метою комерціалізації твердотільних батарей до 2027-2028 років.

Майбутні автомобілі Toyota будуть оснащені цими передовими твердотільними батареями, які дозволять скоротити час зарядки до 10 хвилин, забезпечуючи при цьому запас ходу до 1000 кілометрів. У майбутньому Toyota планує збільшити цей показник до 1200 кілометрів, а згодом розробити ще більш ємнісні батареї, які дозволять долати відстань до 1500 кілометрів.

Спеціальна платформа для електромобілів

Намагаючись оптимізувати виробничі процеси та зменшити витрати, Toyota також розробляє спеціальну платформу для електромобілів. Ця платформа має на меті революціонізувати складальну лінію, повністю автоматизувавши процес, відійшовши від традиційної конвеєрної системи, яка була галузевою нормою протягом понад століття, натхненна новаторськими методами Генрі Форда.

Зокрема, Toyota передбачає самокеровану складальну лінію, де транспортні засоби самі керуватимуть виробничим процесом.

Кодзі Ендо, старший аналітик SBI Securities, висловив здивування рішенням Toyota кинути виклик домінуванню Tesla з точки зору ефективності виробництва. Він заявив, що, хоча залишається невизначеним, чи зможе Toyota успішно перевершити Tesla, компанія готується до відважних зусиль.

Toyota поставила перед собою амбітну мету запустити виробництво електромобілів нового покоління (BEV) до 2026 року, а до 2030 року продати загалом 3,5 мільйона одиниць. Зосередившись на передових технологіях акумуляторів та інноваційних підходах до виробництва, Toyota прагне зміцнити свої позиції як провідного гравця на ринку електромобілів, що швидко розвивається.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь