Ходять чутки, що пенсіонерів почнуть позбавляти посвідчення водія

1 11 093

У рамках цілеспрямованих зусиль, спрямованих на пріоритетність безпеки дорожнього руху та мінімізацію аварій і смертності, Європейський Союз (ЄС) запровадив нові правила, які посилюють вимоги до водіїв старшого віку. Ці заходи є частиною ширшої ініціативи Vision Zero – всеосяжного проекту, спрямованого на досягнення нульової смертності на дорогах.

Важливою складовою цих правил є запровадження психологічної оцінки для осіб віком 65 років і старше під час поновлення їхніх водійських посвідчень. Мета – виявити будь-які потенційні проблеми з концентрацією уваги та оцінити загальний психічний стан літніх водіїв. Якщо результати тесту вкажуть на будь-які проблеми, у поновленні посвідчення водія буде відмовлено.

Однак плани Єврокомісії не обмежуються лише психологічною оцінкою. Влада також розглядає можливість запровадження курсів підвищення кваліфікації для водіїв старше 70 років. Ця ініціатива спрямована на те, щоб літні водії були добре обізнані з найновішими правилами дорожнього руху та практиками безпеки. Очікується, що завдяки вдосконаленню їхніх знань і навичок загальна безпека як літніх водіїв, так і інших учасників дорожнього руху значно покращиться.

Крім того, Європейська Комісія розглядає можливість видачі водійських посвідчень для літніх водіїв на більш короткий термін, що відрізняється від традиційного 10-річного терміну дії. Наприклад, посвідчення можуть видаватися на п’ять років.

Такий підхід дозволив би частіше оцінювати і контролювати водійські здібності літніх людей.

 

Деякі експерти навіть виступають за більш жорсткі заходи, пропонуючи, щоб особи віком понад 75 років проходили щорічні огляди для оцінки їхньої придатності до керування автомобілем. Ця пропозиція ґрунтується на тому, що когнітивні здібності та фізичне здоров’я часто суттєво погіршуються з віком, що потенційно може вплинути на здатність керувати автомобілем. Регулярні щорічні оцінки дозволяють швидко виявити будь-які потенційні ризики, пов’язані з літніми водіями, і вчасно вжити відповідних заходів.

Для водіїв віком від 65 до 75 років пропоновані правила передбачають проходження огляду кожні два роки. Такий інтервал забезпечує постійний моніторинг їхніх навичок водіння та дозволяє оперативно реагувати на будь-яке погіршення навичок, пов’язане з віком. Застосовуючи проактивний підхід до оцінювання водіїв, можна суттєво підвищити безпеку дорожнього руху, що принесе користь не лише літнім водіям, а й іншим учасникам дорожнього руху.

Важливо підкреслити, що метою цих правил є не дискримінація літніх водіїв, а забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху. Оскільки населення продовжує старіти, стає все більш важливим вирішувати унікальні проблеми, з якими літні люди можуть зіткнутися під час керування автомобілем. Впроваджуючи ці заходи, Європейський Союз прагне досягти балансу між підтримкою індивідуальної мобільності та гарантуванням безпеки всіх учасників дорожнього руху.

Крім того, вкрай важливо надавати підтримку і ресурси, щоб допомогти літнім водіям адаптуватися до будь-яких змін і викликів, з якими вони можуть зіткнутися.

Це включає в себе надання інформації про альтернативні варіанти пересування, просування громадських ініціатив, які заохочують спільне користування автомобілем або громадським транспортом, а також надання ресурсів літнім людям, які можуть потребувати допомоги у підтримці своєї мобільності.

Зрештою, запровадження нових правил для літніх водіїв у Європейському Союзі демонструє прагнення підвищити безпеку дорожнього руху та зменшити кількість аварій і смертельних випадків. Шляхом запровадження психологічних оцінок, курсів підвищення кваліфікації та скорочення термінів дії посвідчень, влада намагається гарантувати, що літні водії володіють необхідною компетентністю та обізнаністю з чинними правилами і нормами.

Ці заходи в поєднанні з регулярними оцінками сприятимуть підвищенню безпеки дорожнього руху та покращенню досвіду водіння для всіх людей. Важливо підходити до цих правил збалансовано, надаючи пріоритет безпеці і водночас забезпечуючи підтримку і ресурси, які допоможуть літнім людям зберегти незалежність і мобільність.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇
1 Комментар
  1. Serge говорить

    В Україні 99% водіїв їздять на КУПЛЕНИХ правах і не заморчуються про правила . Люди старшого віку вчились легально і здавали екзамени легально плюс мають багаторічну практику . Україні ніколи не бути в Євросоюзі із сучасним підходом до науки їзди .

Залиште відповідь