На вигляд престижні, але сипляться так, що гірше нікуди: престижні авто, які ламаються частіше за інших

0 112

Досить давно народний фольклор вигадав і активно застосовує усілякі стійкі словосполучення і навіть анекдоти, що влучно характеризують реальну якість “москвичів” та “жигулів”.

“Дитячий скрипучий конструктор”, “інженерне марення”, “відро з болтами”, “таз” – як тільки не викривають низьку якість збірки ряду радянських і пострадянських моделей цих брендів.

Руйнування міфу про ідеальну якість іномарок

На тлі таких принизливих фразеологізмів банальне слово “іномарка” стало синонімом стовідсоткової якості та фактично водійського щастя. Однак часи змінюються, і сьогодні вітчизняні автолюбителі накопичили чималий гіркий досвід експлуатації цілої низки тих заповітних іномарок.

Особливо дивує той факт, що деякі моделі популярних іноземних брендів починають руйнуватися майже відразу після приїзду з помпезного автосалону. Даний матеріал присвячений саме таким машинам. За красивим дизайном приховується безліч технічних недоробок, усунення яких обійдеться щасливому власнику в кілька зарплат.

Перелік найпідступніших у плані хронічних поломок машин вдалося скласти за підсумками аналізу, проведеного громадськими структурами автолюбителів.

Непередбачувана електроніка та тендітна фарба Ніссана

Nissan X-Trail 2010

Лідером у цьому антирейтингу виявився паркетний позашляховик Ніссан Ікс-Трейл. Протягом трьох років після купівлі половині автолюбителів доводилося посилено боротися з тими чи іншими неполадками.

Однією з найсерйозніших проблем цієї моделі виявився стан бортової електроніки. У це поняття входить широкий спектр обладнання, тому дана модель здатна здивувати як спонтанним відключенням фар, так і страйком музичного центру. Зіткнувшись із такими неполадками, власники машин здавали їх у автосервіси, де проводився відповідний ремонт.

Ще однією причиною серйозних нарікань стала якість лакофарбового покриття кузову. Зазначалося, що через його високу вразливість корпус отримував ушкодження навіть від придорожніх кущів та молодих дерев. Деколи крихкість декору оберталася навіть відколюванням значних фрагментів фарби. У результаті по кузову починала розповзатися іржа, що додатково погіршувала вигляд японського кросовера.

Не шедевр на колесах, а джерело суцільних проблем

Audi A6

Претензії до якості хваленого Audi A6, на просування якого в маси було витрачено чималі гроші, висунула майже половина тих, хто купив цю німецьку машину. Ціла лавина різких відгуків обрушилася як на сучасну модифікацію даного автомобіля, так і на його попередній варіант.

Багато нарікань лунало на адресу все тієї ж електроніки, що дісталося і навігатору, що постійно втрачав курс. Причиною частих звернень до автосервісів також були поганий стан підвіски та регулярні виходи з ладу клімат-контролю.

Напівсира Кіа Спортейдж

Kia Sportage 2021

Понад десять відсотків тих, хто придбав “корейця” Sportage, протягом перших трьох років були змушені постійно навідуватися до сервісних центрів. Особливо багато неприємностей приносили недоробки у трансмісії, підвісці та системі управління.

Майже завжди виявлені поломки виявлялися настільки серйозними, що машина затримувалась на СТО десь на тиждень. Єдиною втіхою для автолюбителів, що залишилися на цей час без особистого транспорту, був той факт, що полагодити машину вдавалося за гарантією.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь