Який автомобільний тримач для телефону вибрати?

0 50

Автомобільні тримачі, як і раніше, корисні не тільки в старих автомобілях, а й у моделях, що тільки-но зійшли з конвеєра заводу. В обох випадках такий додатковий аксесуар полегшує доступ до смартфона під час руху, не виходячи за межі безпеки. То яку модель краще вибрати і чим відрізняються представлені тут https://www.aks.ua/uk/catalog/avtoderzhatel/ вироби?

Автомобільні тримачі – на що звернути увагу?

Виробники автоаксесуарів люблять експериментувати з дизайном кронштейнів та додатковим функціоналом. Перш ніж ми виберемо відповідну нам модель, варто подивитися, що пропонує ринок.

  • Тримачі на присосках

 Моделі, що базуються на такому способі установки, на сьогоднішній день є найпопулярнішими серед автовласників. Класична присоска дозволяє швидко зняти або встановити конструкцію та відрегулювати його висоту.

  • Кронштейн, встановлений на решітці вентиляції

 Досить надійний метод кріплення, який працюватиме навіть із найважчими моделями смартфонів. Тримач має спеціальний гачок, який вставляється прямо у вентиляційний отвір на панелі приладів. Легко вдягається та знімається, не залишає слідів.

  • Тримач на двосторонньому скотчі

 Найуніверсальніше рішення, адже гаджет можна розмістити на будь-якій рівній поверхні, в тому числі і на елементах панелі приладів. Недоліком тут буде відсутність можливості переміщення гаджета. Після його видалення залишаються сліди, які часто важко змити, тому що клей, котрий використовується виробниками, може бути дуже міцним.

автомобільний тримач для телефону

Пристрій фіксації телефону – який краще?

 Друге ключове питання, на яке необхідно звернути увагу, – це, звичайно ж, механізм, що відповідає за встановлення мобільного пристрою. Щодо сумісності, то виробники зазвичай вказують максимально підтримувані габарити обладнання, що дозволяє уникнути помилок при виборі.

  • Механічний зажим

 Найпростіші та найпоширеніші моделі мають нехитрі ручні затискачі, в які ми вставляємо смартфон або навігацію.

  • Гравітаційний зажим

Зручні у використанні типи конструкції дозволяють швидко взаємодіяти зі смартфоном. Затискний механізм автоматично активується під вагою телефону. Мінус такого виконання в тому, що сила фіксації змінюється на вибоїнах і вибоїнах, так що в екстремальних ситуаціях пристрій може навіть випасти. Ці тримачі також не можна використовувати горизонтально.

  • Електричний зажим

 Підносячи телефон до тримача, електричний привід приводить у дію затискний механізм. Моделі цього типу вимагають зовнішнього джерела живлення, але пропонують більшу зручність та більшу безпеку, ніж гравітаційні вироби.

  • Магнітні тримачі

 Для того щоб система фіксації могла працювати, необхідно приклеїти металеву пластину на корпус смартфона або використовувати спеціальний чохол. Ці моделі власників дозволяють дуже швидко розміщувати і знімати пристрої різних розмірів. Отже, ми розглянули найпопулярніші типи конструкції, один з яких точно підійде вам…


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь