Кондиціонер Bugatti здатен охолодити трикімнатну квартиру

0 83

Кондиціонери, які Bugatti встановлює у свої автомобілі, настільки потужні, що їх вистачило б на охолодження типової європейської трикімнатної квартири.

Довідка від Avtosota: Автомобілі Ettore Bugatti – французький виробник автомобілів високої продуктивності, заснований в 1909 році в тодішньому німецькому місті Мольсхайм, Ельзас, італійцем Етторе Бугатті. У 1990-х італійський підприємець відродив його як виробника обмеженого виробництва ексклюзивних спортивних автомобілів. На сьогодні бренд належить німецькій автомобільній виробничій групі Volkswagen.

В автомобілях Bugatti встановлена настільки потужна система кондиціонування, що вона може обслужити квартиру. Цікаво, що за розробку системи відповідала жінка – штатний інженер компанії Юлія Лемке, володар докторського ступеня в галузі технічних наук.

Bugatti Chiron

Клімат-контроль на Bugatti включає два конденсатори, центральний повітряний кондиціонер і компресор. Система видає потік охолодженого повітря довжиною до 9,5 м. Така висока потужність пояснюється тим, що Bugatti має середньомоторну компоновку і велетенський 8,0-літровий двигун W16. Розташований безпосередньо за сидіннями ДВЗ підтримує постійну температуру салону – йому і “протистоїть” неймовірно продуктивний кондиціонер.

Одна з основних проблем при розробці системи – врахувати індивідуальне відчуття температури у людей. Європейці зазвичай відчувають себе комфортно між 21 і 22 градусами за Цельсієм, в той час як більшість американців вважають за краще мікроклімат на кілька градусів нижче. За словами інженера, система повинна швидко досягати обраної температури, без будь-яких “чорнових” режимів.

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.