Suzuki готує двоступінчасту трансмісію для електромобілів

Suzuki eVX Concept

Японський автовиробник підписав угоду з канадською компанією Inmotive на розробку двоступеневої трансмісії для майбутнього електрокара.

Ймовірно, це ще одна технічна деталь компактного електрокросовера Suzuki eVX (на фото), що готується до випуску. Він буде побудований на спрощеній тойотівській платформі e-TNGA.

Концепт електрокара був представлений в Індії: модель випускатиме місцеве підприємство Maruti Suzuki, а тягові акумулятори ємністю 60 кВт-год (заявлений запас ходу 550 км за індійським циклом MIDC) надасть китайська BYD.

Початок серійного виробництва заплановано на 2025 рік

Самі японці не дають коментарів щодо нової трансмісії. Очевидно, розробка вузла для нового електро-Suzuki повністю віддана на аутсорс. На сайті Inmotive зазначено, що впровадження другої передачі дозволяє збільшити пробіг на одній зарядці на 7–15%, а розгінну динаміку та максимальну швидкість покращити на 20%.

Suzuki трансмісія

Підраховано, що установка двоступінчастої трансмісії обійдеться автовиробнику на 150 доларів дорожче, ніж звичайною одноступінчастою, проте дасть змогу заощадити 1650 доларів на тяговій батареї, електромоторі та інверторі без погіршення вихідних характеристик.

Якщо в конструкції одноступеневих трансмісій використовуються два косозубих редуктори, то у розробки Inmotive замість одного з них встановлена ​​зірочка з ланцюговим приводом, яка може змінювати розмір. Одна зірочка розташована всередині іншої, поділеної на п’ять рівних частин. Коли вони зсуваються убік, ланцюг натягується на більш маленьку зірочку – процес, приблизно знайомий власникам швидкісного велосипеда (з тією різницею, що зміщується не ланцюг, а шестерня).

Suzuki eVX Concept

Перша передача використовується на міських швидкостях. Для економії заряду батареї на трасі система включає «другу».

Процес зміни передачі займає 19 мс, додають в Inmotive, але навіть у цей момент тяга не пропадає, а пасажири не відчувають жодних поштовхів. У конструкції застосовані шарові підшипники, які не створюють осьове навантаження на рухомі частини. Продовжує працювати система рекуперації.