Дізнавшись про це, ви перестанете включати пічку в авто взимку. Це впливає на прогрівання двигуна

0 155

Взимку багато автомобілістів стикаються з низкою проблем. Крім щіток склоочисника, що постійно промерзають до вітрового скла, серйозний дискомфорт доставляє холодний салон автомобіля після тривалої стоянки. Як прискорити його прогрів розповіли експерти автомобільного порталу Avtosota.

Отже, виходячи рано-вранці взимку з метою здійснити поїздку багато автомобілістів спочатку воліють прогріти салон, щоб у ньому було комфортно перебувати.

Здійснюючи пуск двигуна, деякі автомобілісти відразу ж встановлюють обігрівач салону на максимально можливу температуру, сподіваючись, що це дозволить швидше прогріти салон і вирушити в дорогу, проте в цьому і криється одна з головних помилок. Справа в тому, що таким чином водій не лише збільшує час прогрівання салону, а й самого двигуна.

Це відбувається через те, що під час роботи обігрівача пічки ще не прогріте повітря повністю забирається з-під капота і прямує в салон, при цьому двигун не створює комфортне робоче середовище і практично не нагрівається, оскільки вентилятор пічки йому просто цього не дає це зробити. У салон ж у цьому випадку також дутиме виключно крижане повітря.

У цій ситуації необхідно діяти трохи інакше.

Так, запускаючи двигун спочатку варто зовсім відключити систему опалення салону. І тоді водій може виявити, що температура двигуна починає зростати значно швидше ніж зазвичай. Далі масло та антифриз у ДВЗ прогріваються і набувають своїх властивостей, після цього можна включати обігрівач салону, але не на максимальну швидкість, а злегка.

Можна помітити, що на автомобілях, оснащених системою клімат-контролю, у такій ситуації обігрівач після пуску двигуна практично не дме. Система розуміє, що сенсу від холодного підкапотного повітря немає ніякого, тому краще почекати, коли двигун почне виділяти необхідну кількість тепла і потім почати прогрівати салон.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.