ТОП 4 Найцікавіших Слотів Європи

0 43

Неймовірну кількість ігрових автоматів неможливо вивчити повністю. Навіть якщо ви будете 24 години на добу переглядати різні слоти, то ви все одно не випробуєте їх усі. Також існують юридичні обмеження, що не дозволяють грати у певні ігри у тих чи інших країнах. Наприклад, у Північній Америці ви не зможете зіграти в НетЕнт, а в Австралії в Плейнго.

 

Але є на нашій планеті місце, де гемблінг дозволений практично повністю. І це є Європа. Саме звідси, колись давно, він і розпочав своє становлення. Тож зовсім не дивно, що зараз старий континент став притулком для багатьох фірм та розваг, що працюють у цій галузі. Дивлячись на це ми розуміємо, що найцікавіші та топові ігри потрібно шукати саме тут, адже тут все дозволено, а значить європейські гравці точно обрали кращих з найкращих.

Топові Слоти Європи

Отже, представляємо до вашої уваги ТОП 4 гральних автомата (слота) на думку європейських гравців. Рейтинг складено на основі авторитетних сайтів, присвячених азартній тематиці. Там люди власноруч виставляли оцінки ігор і після багатьох років ми можемо сказати точно, який автомат найбільш популярний.

Divine Fortune

Європейці завжди були прихильні до міфів та легенд. Тому зовсім не дивним стало те, що серед величезної армії слотів вони вибрали найкращим саме Divine Fortune від NetEnt. Основою його сюжету послужила давньогрецька міфологія, але в символах тут є деякі з її персонажів. Так ви можете зустріти тут Горгону, Пегаса та інших. А сам ігровий процес відбувається на тлі міфічного храму.

Фріспіни та Джекпот

Далеко не тема стала основою популярності DF. Головними її перевагами є безкоштовні обертання та джекпот. По суті безкоштовні обертання тут звичайні, але тісно пов’язані з головним призом – джекпотом. Вся справа в тому, що для його розіграшу необхідно зловити 3 спеціальні монети за один раунд, тобто по суті, за одне обертання. У звичайній стандартній грі це зробити складно. Але фріспіни тут зараховуються за одне обертання і тому зібрати 3 монети під час цього бонусу найпростіше.

Та й джекпот тут це не якийсь міфічний приз, що випадає раз на 5 років. Ні, він виграється досить часто. А тому постійні новини про черговий зірваний супер приз лише підливають масла у вогонь і змушують гравців з усього континенту повертатися до нього знову і знову.

Gonzo’s Quest

Це ще одна легендарна гра від шведського розробника NetEnt. Вона присвячена конкістадорам, які ризикуючи власним життям вирушили на пошуки скарбу давніх племен Південної Америки. Далеко не всім з них усміхнеться успіх, а на деяких і зовсім чекає смерть. Але не нашого головного героя Гонзо, який виявився хитрішим за інших і відбився від групи, щоб відшукати золото самостійно і забрати його собі цілком. Таких авантюрних сміливців у світі важко знайти.

Безкоштовні Обертання в Гонзо

Знайшовши циліндричні кам’яні золоті ворота, гравцеві надається доступ до фріспінів. Під час цього бонусного раунду на вас чекають додаткові множники, які збільшуються в міру того скільки виграшних комбінацій поспіль ви зберете. Значення множників виглядає так: 3, 6, 9 і 15. Погодьтеся, що таке множення виграшу справді можна порівняти із золотими прикрасами Майя. Більш докладний огляд слота Gonzo’s Quest ви можете знайти тут – https://games.zp.ua/gonzo-quest.php.

Immortal Romance

Іммортал це вигадана сага про вампірів. Перед нами найцікавіший слот від компанії Microgaming. Найдорожчими символами тут є четверо головних героїв – Ембер, Трой, Майкл та Сара. Кожен із них має спеціальні можливості під час фріспінів. Але активувати можна лише одного героя, та й то після тривалої гри. Адже якщо ви граєте в Immortal Romance вперше, то для вас будуть доступні лише фріспіни від Ембер, під час яких усі виграші множаться на 5.

Book of Dead

Не забули європейські гравці і про свою велику любов до Стародавнього Єгипту. Це була найбагатша цивілізація. Подейкують, що й сьогодні деякі сміливці, що не побоялися стародавніх заклятть, спускаються в піраміди і йдуть звідти не з порожніми руками. Одним із таких сміливців і є наш головний герой у слоті Книга Смерті від Play’n GO. Знайдіть стару книгу заклинань і зловіть повну галявину однакових символів. Саме тоді ви зрозумієте які незліченні багатства мали фараони.

Висновок

Можливо, з часом цей список найкращих слотів Європи зміниться. Але поки що ми бачимо його саме таким. Що ж поєднує всі ці ігри. Нам здається, що це потенційно високий рівень виграшу та любов до давніх цивілізацій від гравців з Європи.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь