Пакет Skoda Connect дозволяє викликати допомогу при ДТП та сам прокладає маршрути руху

Виробник запропонував покупцям постійне підключення до Інтернету завдяки вбудованій eSIM-картці з LTE-підключенням.
0 106

Сучасний автомобіль повинен бути не тільки функціональним, економічним та безпечним, але й обладнаним сучасними мультимедійними системами.

Донедавна компакт-радіо CD з MP3, технологією Bluetooth та USB було ексклюзивним предметом обладнання. Наразі така система насправді є стандартом для більшості автомобілів.

З іншого боку, прогрес у галузі технологій бездротового зв’язку означає, що все більша кількість користувачів автомобілів очікує, що вони матимуть доступ до нього також і в автомобілі. Доступ до інтернету та пов’язані з ним зручності – це вже стандарт нашого життя. Кожна компанія, установа чи офіс не можуть обійтися без доступу до мережі. Чому тоді автівка має бути винятком? Для багатьох керівників чи посадових осіб автомобіль – це друге місце роботи, саме тому їм потрібні ті самі інструменти, до яких вони мають доступ і в офісі.

Skoda Connect
Skoda Connect

Виробники відповідають цим очікуванням і пропонують пристрої та послуги, засновані на технології бездротового зв’язку. Це не лише GPS-навігація, але і ряд сервісів, які підвищують функціональність автомобіля, безпеку та комфорт водіння, а також допомагають водієві вирішувати багато питань. Важливо, що ці види послуг більше не комплектуються лише в преміальних брендах. Їх також пропонують і в Skoda Kamiq, останньому міському позашляховику.

 

Виробник запропонував покупцям постійне підключення до Інтернету завдяки вбудованій eSIM-картці з LTE-підключенням.

Це дозволяє, наприклад, постійно оновлювати навігацію, а також отримувати доступ до послуг Skoda Connect. Ці послуги включають Care Connect, завдяки якій можна, наприклад, вручну або автоматично телефонувати за допомогою після ДТП або отримати віддалений доступу до автомобіля.

Якщо трапляється аварія, функція екстреного виклику автоматично активується. Слідує голосове та цифрове підключення до аварійного центру, що забезпечує необхідну інформацію про зіткненя. Черговий центр вживає відповідних дій, а за потреби відправляє рятувальну команду.
Виклики екстреної допомоги також можуть бути активовані людьми в транспортному засобі. Просто варто натиснути кнопку, розташовану в хедлайнері. Так само ви можете зателефонувати за допомогою у разі поломки транспортного засобу.

Skoda Connect
Skoda Connect

А що таке віддалений доступ до машини?

Перед тим, як сісти в машину, користувач може отримати такі дані, як рівень палива в баку, чи зариті вікна та двері, або дізнатися про стан освітлення автомобіля. Водій також може використовувати функцію пошуку місця для паркування автомобіля, що може бути корисно на багатолюдних паркінгах торгових центрів.

Також можливо підключитися до автомобіля за допомогою комп’ютера через портал Skoda Connect. Інтернет-сервіс можна використовувати для налаштування служб або встановлення напрямку руху та варіантів маршруту з комп’ютера.

У свою чергу, під час руху водій може контролювати кількість трафіку в інтернеті. Навігаційна карта відображає рух потоку на конкретних дорогах. Якщо на маршруті є затори, система запропонує відповідні альтернативні маршрути. Користувач також може перевірити ціни на паливо на обраних станціях, наявність місць для паркування на вибраних автостоянках, а також актуальні новини та прогнози погоди.

Care Connect також допомагає планувати графік обслуговування автомобіля. Перед наближенням дати такої перевірки уповноважений сервісний центр Skoda зв’язується з власником транспортного засобу, щоб узгодити зручну дату відвідування.

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.