Чому не можна змащувати колісні болти та гайки. Відповідь автослюсаря

2 46 260

Часто чуємо суперечки з приводу чи потрібно змащувати болти і гайки при встановленні коліс, або просто час від часу їх обслуговувати, а може цього взагалі робити не потрібно? Сьогодні ми розберемося з цим питанням та поставимо крапку.

Тут проблема полягає в тому, з якого боку подивитися. Якась частина людей все своє життя їздить на звичайних легковиках седанах, а хтось на вантажівках, вони ж можуть розповісти про те, як іноді важко відкручувати якийсь болт.

Але якщо вивчити багаторічний досвід водіїв як легкових автомобілів, так і вантажних, проблема існує. Але ця проблема з відкручуванням гайок і болтів виникають у саме автомобілістів, які не дотримуються інструкцій при закручуванні цих болтів і гайок.

У нас як звикли всі, закрутити болт, потім взяти “балонник”, стати на нього і пострибати, потім на цей ключ накинути ще й якусь трубу і зробити ці дії ще раз – заново. Після цих “казкових” процедур, по проїзду якоїсь відстані починають надходити скарги, болти прикипіли, заіржавіли і взагалі їх тепер не викрутити і звичайно ж виходячи з цього роблять висновок, що болти потрібно змащувати. Чи так це?

Для закрутки болтів є спеціальні інструкції

шиномонтаж заміна колеса

На всіх автомобілях є межа затягування болтів. На Volkswagen Polo наприклад в інструкції прописано, що затягувати потрібно не більше ніж на 120 НМ. Все прописано в інструкції до вашого автомобіля, і якщо дотримуватись вимог, то і через рік гайки спокійно відкрутяться без жодних проблем. Якщо ж змащувати болти, маслом або будь-яким консистентним мастилом то при їзді, кріплення може ослабнути, а болти розгвинтити самі себе. Так, такі випадки були.

Якщо ви дійсно хочете зробити своє життя простіше, а саме наступне розкручування болтів, то прочистіть різьблення від бруду, пилу та іржі, а також дотримуйтеся всіх тонкощів при загвинчуванні болтів.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇
2 Комментарі
  1. Володимир говорить

    Тільки змащена різьба гарантує точне і надійне кріплення деталей з допомогою динаметричного ключа, а також захист від корозії та ніколи сама не відкрутиться! Це кажу як механік вищої кваліфікації та інженер!

  2. Руслан говорить

    Все життя мажу відпрацьованим маслом ще не відкрутилось

Залиште відповідь