“Бюджетники” кращі за “преміум”: названо моделі найнадійніших автомобілів

1 13 158

До рейтингів надійності автомобілів можна відноситися по-різному, але серед них є ті, яким автолюбителі довіряють. І все тому, що складаються вони на основі “зворотного зв’язку” – за статистикою скарг власників щодо своїх машин.

Інша річ, що такі дослідження зазвичай проводяться на тому чи іншому локальному ринку, що, звичайно, не дозволяє сприймати їх за абсолютну істину. Але останній рейтинг від організації JD Power, мабуть, дуже цікавий. Він ґрунтується на даних британських водіїв. Отже, у списку в основному ті самі бренди, що представлені і в нашій країні. Тільки ось результати дуже дивовижні.

Найнадійнішими у Сполученому Королівстві виявилися автомобілі Peugeot із пробігом до трьох років. У них на сотню автомобілів у середньому припадає 77 проблем. На другому місці Skoda з показником 88, на третьому – Hyundai із 90 поломками на кожні 100 машин. У топ-10 також увійшли Nissan, Suzuki (94), Vauxhall (Opel) (95), Kia (101), MINI (103), Ford (104) і Volvo (106).

Peugeot 5008

Привертає увагу той факт, що преміальні бренди цього разу виявилися далеко позаду масових. Так, Mercedes-Benz виявився 19-м, Jaguar – 21-м, BMW – останнім (!) 24-м.

Аналітики пояснили: причина у технологічності дорогих автомобілів. Різні електронні системи регулярно виходять з ладу або вимагають будь-якого втручання. Найчастіше проблеми пов’язані з роботою Bluetooth, систем розпізнавання голосу та навігації. Нерідко водії скаржаться на рівень прийому та передачі сигналів. Зрозуміло, що найчастіше це відбувається в машинах преміум-брендів. Чим дешевше автомобіль – тим менше у нього складних систем, з якими доводиться звертатися до сервісу.

Коли ми бачимо оцінки нових систем безпеки, стає зрозуміло, що автовиробникам є ще над чим працювати.

– сказав керівник європейського підрозділу JD Power Джош Халлібертон.

Він зазначив, що це серйозна проблема на тлі появи дедалі більшої кількості автономних проектів в автопромі.  Покупці можуть поставити під сумнів безпеку безпілотних автомобілів, якщо компанії не можуть досягти точності від своїх навігаційних систем”.

Honda CR-V

Читайте також: У Top Gear назвали 10 найнадійніших вживаних автомобілів

І ще один висновок – “японці” перестали бути найнадійнішими. Nissan та Suzuki ми вже згадали. Honda і Mazda потрапили в другий десяток, а Toyota взагалі виявилася на порозі третього. До речі, у списку найнадійніших моделей вказано лише дві японські моделі – Honda CR-V та Nissan Juke.

Зате тут багато європейських автомобілів – зокрема, Volkswagen Up, Tiguan та Passat, Peugeot 108, 208, 2008 та 3008, Skoda Octavia, Seat Leon, Opel Insignia, Mokka та Zafira, Mercedes-Benz C-класу та Е-класу, Citroen C4 Picasso. Крім того, особливо відзначені корейські Hyundai i10 та i20, а також американські Ford Focus, C-Max та Fiesta.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇
1 Комментар
 1. Alex говорить

  Не стоит особенно доверять этим оценкам из UK. Нужно делать поправки согласно тому, что я напишу ниже. Не претендую на роль эксперта. Поясню на собственном опыте общения с британцами и посещения этой страны.
  Выбор моделей. Прежде всего британцы очень экономны. Они, в отличие от штатовцев, в основном покупают малолитражки по причине их эеономичности. Машины объемом 2000+ см2, у меня создалось такое ощущение, там встречаются намного реже, чем даже у нас.
  Режим эксплуатации. В UK отличные дороги и очень мягкий климат. Бездорожья практически нет. Выпавший снег, или мороз в 1-2 градуса является армагеддоном для их водителей, но это бывает очень редко. Отсюда очень щадящий режим эксплуатации, что сказывается на общем состоянии машин.
  Возраст. У британцев очень популярно менять машину раз в 3-4-года. Они объясняют это тем, что по достижении этого возраста машина начинает требовать больше финансовых вложений для своего содержания. Поэтому они пользуются системой Trade-in: у них выкупают фирмы машины, они добавляют недостающую часть суммы и покупают новую машину, чтоб ездить следующие 3-4 года без проблем. Не знаю, как сейчас, но лет 10-12 назад у них было популярно покупать новые машины в Нидерландах, из=за тамошней дешевизны машин.
  Вот как-то так. Считаю, что поломки или потребность в ремонте у многих машин начинаются года через 3-4, поэтому авторам следовало бы озвучить возраст выборки моделей и марок машин. Может быть есть еще какие-то факторы. Прошу дополнить.

Залиште відповідь