Стало відомо, як можна збільшити вартість будь-якого автомобіля перед продажем?

0 86

У житті кожного водія настає момент, коли доводиться розлучатися зі своїм автомобілем. Не дивно, що всі хочуть продати за якомога більшу ціну. У цьому посібнику ми покажемо вам, як збільшити вартість вашого автомобіля перед його продажем.

Слідкуйте за чистотою автомобіля

Навіть найбільш технічно доглянутий автомобіль не буде так привабливий для покупця, як візуально красивий. Люди візуали і приймають рішення на основі емоцій. Тому перед продажем варто переконатися, що автомобіль виглядає бездоганно. Пам’ятайте, що перше враження можна справити лише один раз!

Це означає, що просто обов’язково помити машину всередині та зовні. Зробіть це до розміщення автомобіля на рекламному порталі. Чистий автомобіль має набагато більше шансів залучити потенційного покупця.

Ви можете інвестувати в професійну автомийку, яка ретельно вимиє кузов автомобіля та почистить салон. Після такої чистки автомобіль повинен виглядати всередині на кілька років молодше. Компанії використовують професійну косметику та обладнання, до яких у більшості з нас немає доступу. Самостійно настільки ж ефектного ефекту ми не досягнемо.

мийка чистка салону

Звичайно, при продажу автомобіля за 20-30 тисяч грн. платити, скажімо, 5000 за мийку буде невигідно. Якщо ви займаєтесь прибиранням самостійно, ви заощадите чимало грошей. Не забувайте ретельно пропилососити автомобіль, очистити пластик і нанести воскову фарбу.

Подбайте про бездоганний зовнішній вигляд

Навіть прості та недорогі дії можуть зрештою призвести до вищої ціни, яку ви отримаєте від продажу автомобіля. Крім мийки автомобіля, це також передбачає увагу до кількох елементів.

Кузов

 

кузов полірування

Видаліть дрібні подряпини за допомогою лакового маркера, полірувальної пасти та відповідної губки. У разі значного пошкодження подумайте про те, щоб звернутися до маляра, щоб оцінити вартість його усунення. Можливо, у вашому випадку це буде вигідно.

Диски

Елемент, якому більшість людей приділяє багато уваги, це диски. Мінімум – це їх ретельне очищення спеціальним препаратом. Дрібним, але мінусом є відсутність ковпачків з логотипом бренду – інвестуйте кілька десятків гривень у гвинтові кришки з оригінальним значком.

Шукайте недорогі ковпаки – навіть найдешевші будуть виглядати в рекламі краще, ніж чорні сталеві диски.

Шини

шини

Для багатьох покупців стан шин показує, як власник доглядав за всім автомобілем. Продаючи автомобіль на зношеній гумі, ви даєте тавро всьому транспортному засобу.

Якщо шини в жахливому стані, вкладіть 1-3 тисячі і купіть інші, вживані. Перед фотографуванням використовуйте поліроль для шин – автомобіль буде виглядати набагато краще.

Фари

фари полірування

Жовті тьмяні фари візуально старять автомобіль на кілька років. Покупець навіть не захоче натиснути на рекламу, в якій він побачить мініатюру автомобіля з потьмянілими лампами.

В інтернеті ви знайдете багато способів швидко та легко відремонтувати фари, але ви також можете віддати їх у спеціальну службу.

Також переконайтеся, що всі лампочки справні – їхня вартість становить кілька гривень, а відсутність однієї лампочки може швидко знизити потенційну цінність автомобіля в очах покупця.

Значки

Вицвілий значок на капоті автомобіля може відбити бажання потенційного покупця. Якщо він псує естетику автомобіля, замініть його на новий. Зробіть те ж саме зі значком на кришці багажника та назвою або версією двигуна, якщо такий є, у вашому автомобілі.

Салон автомобіля

Чистота є ключовою, але з кількома недорогими замінами ви можете додати ще більше вартості своєму автомобілю.

Ви можете інвестувати в нові килимки, ручку перемикання передач, крутилку на радіопанелі, пластикові дверні ручки або нові кнопки, які облущилися від фарби. Занадто зношені елементи в очах покупця горять червоною лампочкою.

Замовляйте і замінюйте зношені деталі, і вартість автомобіля неодмінно зросте. Автомобіль буде виглядати більш доглянутим і молодшим.

Промивання двигуна

мийка авто

Кожен покупець загляне під капот. Якщо він побачить чистий агрегат – це може асоціюватися з доглянутим автомобілем. З іншого боку, більш пильні покупці почнуть підозрювати, що вам є що приховувати.

Якщо ви хочете помити двигун, ви повинні бути обережними, щоб не пошкодити електронні компоненти, особливо в нових автомобілях.

Механічна справність

Недостатньо лише того, що машина виглядає гарно. Покупець, підбадьорений красивими фотографіями, нарешті прийде на огляд автомобіля та тест-драйв. Перед продажем переконайтеся в повній справності автомобіля. Якщо цього досягти важко чи неможливо, напишіть це відразу в тексті оголошення і перерахуйте недоліки, про які вам відомо.

Відповідні фото та опис

Навіть найбільш доглянутий автомобіль не продасться за хорошу ціну, коли ви робите жахливі фотографії. Подивіться на авто-бізнесменів, які знають, як їх робити.

Вам не обов’язково брати професійного фотографа, щоб отримати хороші фотографії. Основними вимогами є світло, орієнтація автомобіля та фон.

  1. Світло – фотографуйте вдень, без використання спалаху. Найкраще їх (фото) робити у тіні в ясний день. При яскравому сонячному світлі одна частина автомобіля буде пересвічена, а інша – недосвічена.
  2. Розміщення автомобіля – фотографуйте машину з усіх боків. Не забувайте про інтер’єр – коли фотографуєте, сядьте ззаду, щоб на одному фото було видно всю приладову панель. Потім перейдіть до фотографування таких деталей, як кермо, важіль коробки передач, одометр, сидіння, диски, лампи тощо. Також додайте фотографію двигуна.
  3. Фон – ніколи не фотографуйте автомобіль на запущеному подвір’ї, серед сміття, металобрухту, бруду і т. д. Сфотографуйте автомобіль на порожній стоянці або в гарному районі.

Опис автомобіля так само важливий, як і фотографії. Вкажіть, в якому стані він знаходиться, який ремонт був зроблений і як ви за ним доглядали.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь