Автомобілі, за які має бути соромно їхнім виробникам. Які машини сконструйовані за принципом: “Відстань!”

0 143

Ми дотримуємось тієї позиції, що у всьому має бути старання. Чи то написання статті чи створення автомобіля. Якщо щось робиш, без зусиль, «на відстань», то краще взагалі не робити.

Відмінники

У цьому плані нам, наприклад, дуже подобаються корейські Kia та Hyundai.

Якщо споживачі знаходять якісь недоліки чи з’ясовується, що у цих машинах конструктивний прорахунок, корейці не чекають на оновлення чи зміну поколінь. А виправляють помилки максимально швидко. Пам’ятаєте проблеми із задньою підвіскою на Solaris першого покоління? Все було виправлено майже негайно.

Є й інші виробники, яким нема чого соромитися. Наприклад, Пежо. Вони мали проблемний двигун EP6. І вони одразу ж, як виявились проблеми, розпочали його модернізацію. У результаті зараз двигун набагато надійніше.

Рено постійно модернізував та покращував свою спочатку не дуже вдалу коробку DP0. І в результаті досяг практично такої ж надійності, як у інших.

  • Як то кажуть, не страшно робити помилки — страшно не вчитися на них. І не робити висновків. Але є ті, яким має бути соромно, що вони випускають.

Двієчники

Почнемо з рашиського УАЗу. “Патріот” випускається з 2005 року. Нормальні виробники за 14 років виробництва змінюють на конвеєрі вже щонайменше два покоління. А їх Ульяновський автомобіль все ніяк не може довести до розуму єдину модель. І бог із ним, із віком, — гарній нішевій машині вік не страшний. Але корозійну (не) стійкість цій машині пробачити ніхто не хоче.

Ходять чутки, що і начальник цеху фарбування і все керівництво УАЗу, їздить на Патріоті. Здебільшого, вже в три роки авто все “цвіте” іржею. Ну, чи не соромно? Нам було б соромно. Але ж то росіяни, їм до людських цінностей і переживань, як до Місяця пішки.

Про тази говорити, взагалі, не будемо. Про нього всі і так знають.

Nissan Almera 2005

  • Ще один “японець”, який насправді зовсім не “японець” – це Nissan Almera. Машина побудована на розтягнутій платформі Логана. У цьому немає нічого поганого, “Логан” нам подобається. Подобається своєю простотою та дешевизною. А розтягнута платформа говорить про те, що в салоні буде багато місця — начебто теж добре. Але від «”Альмери” нас прямо вивертає.

Вона жахливо виглядає, коштує дорожче, ніж Логан, при цьому Ніссан намагається видати цю машину споживачеві як якісніший престижний і дорогий продукт. Але ж це не так. І від цього має бути соромно. Ось якби вони розтягнули платформу, намалювали дизайн симпатичніше і продавали за ціною “Логана”, тоді нам сподобалося б. А в такому вигляді це стовідсоткова машина для таксистів.

  • Ще нам було б соромно за SsangYong, тому що машини неякісні, з нестабільною якістю збірки, з непрацюючим годинником, “глючою” електронікою, примхливими двигунами і коробками.

SsangYong

І все б нічого, бо мінуси є у всіх машин. І з усіма цими вадами можна жити і їздити. Але в компанії навіть пальцем не поворухнули, щоби щось виправити. А ще вони люблять розповідати казки про двигуни Mercedes, від якості яких залишилася одна назва.

Пригадуємо, я одного разу взяли на тест-драйв SsangYong Actyon Sports. Пробіг був лише 23 км. Ще через 15 км у нас спалахнула контрольна лампа ABS і ESP. Потім протягом тижня згас годинник. Скажете, що то випадковість? Можливо, але сервісмени кажуть, що годинник гасне майже у всіх. У когось раніше, у когось згодом. Їх просто змінюють за гарантією. Потім вони знову гаснуть і їх знову змінюють. Тобто виробник не намагається покращити те, що погано. І ось за це соромно.

Тепер поговоримо про “Форд Фокус 3”.

ford focus 3

Не те щоб нам геть зовсім не подобалася ця машина, і вже прям дуже сильно соромно за неї, ні. Скоріше, прикро за цю модель. Її запороли. Майже всіма фронтами вона програвала “другому” “Фокусу”. “Третій” “Фокус” виявився тіснішим, нижчим, дорожчим, у нього були турбомотор і роботизована коробка. Чому у компанії не адаптували машину для українського ринку? Чому не поставили під капот атмосферник та звичайний автомат? Менеджерам має бути соромно за те, що вони провалили “третій” “Фокус”. У той час коли перший і другий були суперхітами.

Ну і останній у нашому списку на сьогодні – Chevrolet Cobalt. Машина замислювалася як конкурент Логану. Вийшло й справді — дешево. Але дивитися на це з очима, що не кровоточать, неможливо. Творці заощаджували на всьому. Доходить до того, що кермо та сидіння стираються вже на пробігу 70 000 км.

Нам було б соромно таке продавати та тримати у штаті дизайнера, який малює таке. Ну і що, що машина бюджетна? Вона також має право виглядати красиво.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь