Новини

Toyota планує знову відкрити дилерські центри в Україні

Японська автомобільна компанія Toyota не має наміру розлучатися з українським клієнтом. Керівництво бренду вирішило відновити роботу в нашій країні і вже найближчим часом можуть бути відкриті дилерські центри марки. Про це стало відомо із повідомлення «Тойота-Україна».

Toyota планує знову відкрити дилерські центри в Україні

Днями компанія Toyota оголосила, що в Україні планується відновити роботу офіційних дилерських центрів. Загальна кількість таких працюючих представництв може досягти двох десятків і більше.

Також повідомляється, що робота салонів, що знову відкрилися, проходитиме в суворому дотриманні всіх необхідних заходів безпеки. Це стосується не лише співробітників сервісів, а й їхніх відвідувачів. Водночас керівництво марки повідомляє, що зараз нелегкий час дуже важливим залишається подальший економічний розвиток – саме тому і було прийнято рішення про відновлення центрів в Україні.

У яких містах відновлять роботу дилерські центри

Передбачається, що сервісні центри Тойота знову відчинять свої двері в таких містах як: Запоріжжя, Кривий Ріг, Краматорськ, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород, Дніпро, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Біла Церква, Полтава, Одеса, а також Київ та деякі інші.

Гуманітарна допомога від Toyota

Відомо, що японська марка також надає також гуманітарну підтримку українцям. Зокрема, допомога надається переселенцям з України, їхнім сім’ям та іншим нужденним. З цією метою компанія вже зібрала суму у розмірі 2,5 млн євро.

Раніше ми також повідомляли, що не всі автомобільні компанії залишили ринок країни-оккупанта. Серед тих, що залишилися, називаються такі бренди як Renault, Mitsubishi, Kia, Hyundai і Nissan.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Останні статті

  • Новини

Ford F-150 Raptor та Jeep Wrangler Rubicon зійшлися на епічному трампліні

У Raptor відразу ж зламалася підвіска, а у Wrangler мало не "зламався" водій (у ролику…

3 години тому
  • Новини

5 найдорожчих автомобілів Audi в історії

Audi, синонім преміальної автомобільної майстерності та передових технологій, має історію, прикрашену культовими та розкішними автомобілями.…

4 години тому
  • Новини

Україна та Польща домовились про часткове розблокування кордону для автомобілів

Україна та Польща досягли домовленості про відкриття пункту пропуску Угринів-Долгобичув виключно для порожніх вантажівок, як…

4 години тому
  • Новини

Стало відомо, коли в Україні з’являться платні дороги

Глава Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм заявив, що до закінчення війни платні…

7 години тому
  • Новини

У Китаї назвали найбільш ненадійні автомобілі різних брендів

Китай представив найменш надійні автомобілі різних брендів, включно з місцевими моделями Нещодавно на автомобільному ринку…

9 години тому
  • Новини

5 електромобілів з найбільшим запасом ходу

Багато автолюбителів уникають покупки електромобіля через давній стереотип про запас ходу. Згідно з ним, «зелений»…

12 години тому