Зняли акумулятор та забули ПІН-код від магнітоли: як уникнути скидання всіх налаштувань під час зняття акумулятора

314

Більшість автолюбителів на регулярній основі стикаються з різними проблемами, які вирішити, на перший погляд, буває вкрай важко. Вочевидь, що сьогодні автомобільні виробники намагаються максимально спростити процес експлуатації машини. Різне додаткове обладнання, електроніка та інше. Однак у цього є і негативна сторона.

Іноді виникає ситуація, коли потрібно зняти акумулятор, причини зняття бувають різні. Оскільки вся електроніка безпосередньо пов’язана з батареєю, за підсумком йде скидання багатьох налаштувань машини.

Не дуже приємна ситуація, погодьтеся?

Особливо якщо систем в автомобілі дуже багато. Очевидно, що їх можна налаштувати самостійно. Але, по-перше – це витрачений час, а по-друге – далеко не всі системи встановлюються самостійно. Із ситуації виходити треба, тому автомобілісти вигадали «обхідний» спосіб, який допомагає зберегти абсолютно всі налаштування, навіть незважаючи на відключення АКБ.

Продовжуючи цю публікацію, поговоримо про способи, що дозволяють обійти цю проблему.

Як говорилося раніше, під час проектування автомобіля використовується величезна кількість електроніки. Мабуть, найяскравіший приклад – це автоматична коробка. В сучасних АКПП є перевага, яка полягає в автоматичному встановленні налаштувань. Адже якщо водій накатає на «автоматі» кілька десятків кілометрів пробігу, то за цей час АКПП автоматично визначить особливість їзди тієї чи іншої людини та підлаштує під ці особливості всю систему, щоб керування було комфортнішим. І звичайно, якщо відбудеться скидання, то все «відкотиться» до заводських налаштувань.

Також вимкнення акумулятора вплине на скидання всієї мультимедійної системи. Зараз ці самі «екрани» стають величезними та функціональними, тому чим більше він «наворочений», тим складніше за підсумком його налаштувати. Плюсом до всього, водії зіткнуться з чималими проблемами, коли вони мають дорогу аудіосистему. А подібні речі практично ніколи не налаштовуються самостійно, тому в такому разі знадобиться фахівець.

Також, на багатьох аудіосистемах при знятті акумулятора доводиться вводити PIN-код. Добре, коли ви його не забули чи записали. Інакше, щоб розблокувати аудіосистему, доведеться сильно постаратися.

магнітола заблокована

Насправді, вирішити цю проблему можна досить простим шляхом, достатньо взяти та підключити до клем тимчасове джерело живлення, яке на невеликий час замінить акумулятор. Багато автомобілістів використовують для цього випадку ДБЖ від старого комп’ютера. Здавалося б, річ дешева і непотрібна, проте знадобитися може. Головне, тимчасове джерело живлення підключати до клем до того, як буде знято акумуляторну батарею.

У цьому випадку надходитиме достатня кількість енергії, якої вистачить на забезпечення всієї електроніки. Вочевидь, що автомобіль запустити не вдасться, але це й не головна мета даної дії. Такий акумулятор може виконувати своє завдання протягом двох-трьох днів.

зарядка БЖ

Також є і найпростіший спосіб, який не вимагає додаткового «головного болю» у вигляді покупки перехідників та іншого. Можна просто попросити свого сусіда чи товариша, щоб той підживив ваш автомобіль зі свого акумулятора. Для цього знадобляться лише дроти, бажано з “крокодилами”. Однак такий спосіб також краще не використовувати занадто довго. Він тільки згодиться при короткостроковому знятті батареї.

Іноді потрібно вимкнути акумуляторну батарею з метою заміни. Для короткострокового відключення може допомогти стандартна 9-вольтова батарея (крона). Вона не зможе давати живлення на електроніку протягом кількох днів, проте на невеликий проміжок часу цілком згодиться. Щоб її підключити, зараз є безліч перехідників, які продаються абсолютно скрізь.

Шановні читачі, а які засоби застосовуєте ви? Відповіді, будь ласка, напишіть у коментарях! Цікаво буде обговорити!


➡Підпишись на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Коментарі закриті.