Як вчинити, якщо замерзла і не бризкає рідина, що омиває, в автомобілі.

0 74

З настанням холодів багато водіїв стикаються з проблемою замерзання рідини в системі омивання скла. Перемерзання може виникнути за низкою факторів.

Однак через що б не замерзла рідина в системі – результат завжди плачевний. З брудним склом їхати не лише незручно, а ще й небезпечно.

Розтопити лід у бачку можна досить просто. Головне знати, як правильно підійти до проблеми. Але спочатку давайте розглянемо причини, що сприяють замерзанню рідини.

По-перше, невідповідність погодних умов та залитої в систему рідини, тобто залишкова вода з теплої пори року. По-друге, неякісна омиваюча рідина, та й по-третє – невідповідні характеристики рідини для погодних умов.

Тепер про те, де в системі може утворюватися лід. Замерзнути рідина може як у самому бачку, так і у форсунках. Іноді, за тривалого невикористання системи омивання, навіть якісна рідина втрачає свої властивості.

Спирт випаровується та утворюється лід. Найчастіше таке відбувається саме у форсунках. А може статися, що крига утворюється і там, і там. Тим не менш, результат один – брудне скло, яке неможливо очистити під час руху.

 

скло брудне

Щоб позбавитися кристалів льоду у форсунках можна просто покласти на них пластикову пляшку з гарячою водою. Форсунки досить швидко відійдуть.

Робота системи буде відновлено. Якщо ж проблема більш глобальна і лід з’явився навіть у бачку, то доведеться прийматися за масштабні заходи. Найпростішим способом розтопити кригу може стати покупка в аптеці антисептичного розчину. По суті це той самий спирт.

Антисептик заливають у бачок не просто так, а з розрахунком 150 мл на 1 літр рідини, яка тепер перетворилася на лід. Важко вгадати в даному випадку, але постаратися все ж таки можна.

Зайвим спирт точно не буде. Є у цього способу істотний недолік – дивний алкогольний дух, що просочиться в салон від використання омивайки, що вийшла.

Можна скористатися сильнішою рідиною, що омиває, з температурним режимом до -50°С. Приблизно 500 мл потрібно трохи підігріти і залити в систему. Лід розтане однозначно.

Як бачите, позбавитися проблеми можна. Навіть докладаючи мінімум зусиль. Але краще все ж таки не доводити до крайності. За станом системи омивання слід стежити.

Для цього варто купувати якісну незамерзайку та вчасно заповнювати нею систему. Тоді ваше скло завжди буде чистим. Зникнуть клопоти з появою кристалів льоду у форсунках та у бачку.

А головне, в даному випадку, ніщо не сприятиме погіршенню огляду при керуванні автівкою, а це означає, що бруд на лобовому склі перестане бути загрозою вашій безпеці на дорозі.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.