Чи варто купувати запчастини з авторозбірок: всі плюси та мінуси

0 58

Економічна ситуація у країні змушує вітчизняних автолюбителів шукати бюджетні методи утримання своєї машини. Ціни в магазинах запчастин продовжують зростати, тому багато хто звертається за необхідними деталями на авторозбірки – організації, що розбирають машини і торгують запчастинами, що були у використанні.

Головна сильна сторона авторозбірок – це ціна запчастин. Часто вона в рази нижча за вартість нових компонентів, що для багатьох споживачів є визначальним фактором. Другий плюс – наявність рідкісних деталей чи кузовних елементів на непопулярні авто. Стосується це не тільки ексклюзивних моделей, а й знятих із виробництва 20-30 років тому автівок.

Але купуючи складні деталі з автомобільної розбірки, необхідно бути дуже обережним. Неможливо сказати, скільки пропрацював вузол перш, ніж потрапив на прилавок, а отже, не можна навіть приблизно передбачити залишковий ресурс.

розбірка запчастини

Фахівці в таких місцях часто не мають кваліфікації, щоб хоча б приблизно оцінити зношування, а значить кожна покупка, навіть дорога, є лотереєю. Придбані на авторозбірці двигун або трансмісія можуть подолати 100 000 кілометрів, але не можна виключати, що вони вийдуть з ладу вже за тиждень.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.