Експерти розповіли, на яких запчастинах автовласникам ніколи не варто економити

0 114

Яким би акуратним водієм ви не були, рано чи пізно ремонтувати автомобіль доведеться. Хтось ніколи не економить на запчастинах, а хтось робить це постійно. Однак є деякі запчастини, на яких вам ніколи не варто економити, навіть якщо вам здається, що при покупці дорогих запчастин ви переплачуєте.

Ремені ГРМ

Якщо ви далекі від будови автомобіля, то вам варто знати, що економити на ременях ГРМ ні в якому разі не можна. У багатьох автомобілів при обриві ременя гне клапана. Тому в разі обриву ременя автомобіль не тільки втрачає можливість заводитися, але ще й буде потрібен капітальний ремонт двигуна, а це набагато дорожче, ніж переплатити пару зайвих сотень за якісний ремінь ГРМ.

Ремінь ГРМ з натяжними роликами

“Шарові” опори

Якщо на швидкості автомобіль влетить в ямку і у нього вирве шаровий палець, то наслідки можуть бути дуже сумні. Автомобіль стає некерований і легко може вилетіти з дороги або врізатися в інший автомобіль чи перешкоду.

Встановлена ​​нова “шарова” опора

Шарнір рівних кутових швидкостей (ШРУС);

У народі ШРУС ще називають “гранатою”. Як і шарова опора, якщо цей механізм зруйнується на швидкості, то автомобіль буде некерований. Важливо не тільки купувати якісний ШРУС, але і стежити за станом пильників, а у випадку їх пошкодження негайно поміняти і при необхідності додати мастило в ШРУС.

ШРУС, гумовий пильник і хомути для пильника

Водяні патрубки

Ви повинні розуміти, що якщо в дорозі трісне патрубок, вам доведеться витратити гроші не тільки на комплект патрубків, але ще доведеться докуповувати антифриз, який витече. Неуважні водії можуть не помітити зростання температури двигуна, що призведе до його поломки.

Найпоширеніші варіанти на ринках: оригінальні, китайські і силіконові. Слід звернути свою увагу на оригінальні, так само хорошим вибором будуть силіконові, і зовсім не рекомендується купувати китайські.

Силіконові патрубки

Гальмівні шланги

Думаємо тут і так все зрозуміло. Хоча деякі автомобілі і оснащені аварійною системою гальмування у випадки витоку гальмівної рідини, але як правило вона практично не ефективна.

Досвідчені автомобілісти скажуть, що ні на одній автозапчастині не можна економити. В більшості випадків це правда. Але не завжди можливо дозволити собі купувати тільки дорогі автозапчастини. Проте, що стосується вищеописаних запчастин, економити на них не варто за жодних обставин.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.