Використання мотор-редукторів у галузях машинобудування

0 881

Рух будь-яких пристроїв і механічні переміщення забезпечуються приводами. Тому просто неможливо уявити сферу машинобудування без використання приводних пристроїв. Внаслідок компактних розмірів, високого ККД, мотор-редуктори у машинобудуванні сьогодні є абсолютно необхідними.

Мотор-редуктори для машинобудування: застосування

Редукторні приводи застосовуються у різних галузях машинобудування:

  • Технологічні виробничі лінії.
  • Транспортери.
  • Різноманітні верстати.
  • Зварювальні апарати, механізми для обробки поверхонь.
  • Конвеєрні лінії та системи.
  • Окремі вузли та механізми промислового призначення.

Крім цього, власне випуск механізмів з електроприводами неможливий без застосування мотор-редукторів як комплектуючих вузлів.

 

Системи приводів: особливості використання

У галузях машинобудування застосовуються різні типи мотор-редукторів: черв’ячні, співвісно-циліндричні, циліндро-конічні, циліндричні з паралельними валами. Коректний вибір типу й модифікації мотор-редуктора дозволить створити оптимальну схему розроблюваного пристрою.

  • Для конвеєрних ліній раціонально підходять мотор-редуктори, які встановлюються паралельно лінії, не займаючи додаткового місця.
  • Для виробничих ліній підвищеної продуктивності, що транспортують великовагові матеріали, потрібні мотор-редуктори з високим крутним моментом 200-18000 Нм.
  • У кожній підгрупі мотор-редукторів представлений широкий вибір модифікацій з різним передавальним числом, що надає можливість вибрати пристрій з раціональною кореляцією зовнішніх параметрів з коефіцієнтом запасу по крутному моменту.
  • Завдяки можливості вибору з безлічі варіантів вхідних/вихідних комбінацій мотор-редукторів, приводи доступно вбудовуються у будь-які конструкторські схеми та промислове обладнання.

Виробники мотор-редукторів для машинобудування   

Компанія «Техно-привід» є ексклюзивним дистриб’ютором і поставляє на український ринок продукцію відомих виробників приводної техніки. Завдяки прямим поставкам з Італії, Туреччини, ціни на редуктори, мотор-редуктори, електродвигуни Chiaravalli, I-Mak Reduktor, CMR Riduttori, Neri Motori нижче середньоринкових на 15%. Представлений широкий асортимент моделей приводів різної конфігурації та призначення.  Детальнішу інформацію про поставки італійських редукторів до України можете дізнатись на сайті Техно-Привод.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.